Tworzę własną atrakcyjność obserwując swoje zachowanie – Róbmy to razem!

Konrad w okularach z napisem kontroluję mowę ciała

Przedstawiam Wam pomysł, który chciałem zrealizować już dobrych kilka lat temu. W tym roku mi się udało i mam nadzieję, że zostanie ze mną na długo. 

Każdy z nas może traktować atrakcyjność na swój sposób.

Mnie od dawna na tym zależało, by ulepszać ten obszar – i zacząłem to robić właśnie za pomocą arkusza Google – stworzonego przez Michała Szafrańskiego. ⬅️ Serdecznie zapraszam do zajrzenia i zapoznania się z jego twórczością. Dostosowałem go do swoich potrzeb i próbuję sił w tej materii. W przyszłości – gdy skontaktuję się z Michałem – w zależności od ustaleń – będę chciał udostępnić Wam publicznie swój arkusz, abyście mogli monitorować moje postępy, a być może nawet sami spróbujecie sił (nieważne za pomocą jakiego narzędzia).

Nie przedłużam i zapraszam do oglądania 🙂 

Jeśli chcesz zaznajomić się z tematem w formie wideo – kliknij poniższy film. Dokładam wszelkich starań, aby wiedza była przejrzysta i łatwoprzyswajalna, dlatego liczę, że zostawisz komentarz, a w najlepszym wypadku udostępnisz film! ❤️

W filmie wyjaśniam szczegóły arkusza, którym się posługuję. Traktuję go jako program, do którego wprowadzam zmiany. Jest on dość prosty, choć na początku może wydawać się toporny lub trudny w użytkowaniu.
Na szczęście wiem, że do wielu rzeczy człowiek jest w stanie się przyzwyczaić i nawet mało wygodna rzecz, po czasie staje się jak własna skóra.

Oczywiście nie chcę Was zniechęcać do tworzenia nawyku, który ma Wam pomóc w tworzeniu dobrych, trwałych relacji. 
Ja wybrałem ten „program”, ponieważ czuję, że jest dla mnie łatwy i będzie dobrze obrazować zachodzące zmiany.
Gdy skonsultuję się z autorem tego arkusza (ja go zmodyfikowałem na własne potrzeby – nie jestem jego autorem), i dostanę zgodę na upublicznienie – podzielę się z Wami linkiem, abyście mogli zobaczyć zachodzące we mnie zmiany.

Cykl

Za pomocą tego narzędzia jestem w stanie ulepszać swoje zachowanie – gdy trzy dni pod rząd będę pamiętał o uśmiechu – czwartego i piątego będzie mi już łatwiej. Gdy wejdzie mi to w krew, będę mógł (ale nie będę musiał) dalej odnotowywać. Cel zostanie osiągnięty. A to jest najważniejsze.
W nagłówku słowo cykl, a Ty Konrad nic o cyklu. O co chodzi?

Tworzenie Własnej Atrakcyjności – to proces, który jest bardziej skomplikowany. Nie jesteśmy w stanie tak o już sobie powiedzieć – jestem atrakcyjny i to działa. Potrzeba więcej rozmyślania na ten temat, a przede wszystkim działania.

Dlatego przygotowałem Cykl artykułów, które zawierają potrzebne informacje na temat tego jak rozpocząć pracę w tym obszarze. Zainteresowałem?

Zapraszam do szarego pola poniżej:

Cykl artykułów „Tworzenie Własnej Atrakcyjności”

Sekcja, którą czytasz jest częścią większej całości Twórz Własną Atrakcyjność. Strony możesz czytać wyrywkowo, ale najlepszy efekt przyniesie czytanie po kolei. Rzuć okiem jak to wygląda:

 1. Tworzenie atrakcyjności – czyli wgraj nowy system do swojego umysłu.
 2. Jak przeanalizować własne zachowanie – Przedstawię Ci sposoby jak zapisuję to co robię, co pozwala określić czy idę w dobrą stronę, czy nie. Otrzymasz gotowe pliki do uzupełnienia, które ułatwią Ci stworzenie podsumowania. Chętnie podzielę się również swoim wykazem
  1. Moje zestawienie
 3. Edukacja atrakcyjności – W tym artykule wyjaśnię Ci różne terminy, zasady działania atrakcyjności i wiele więcej
  1. Książki warte przeczytania
  2. 4 filmy
 4. Jak rozpocząć notowanie zachowania – [rozpisz 2 zdania]
 5. Lista kategorii zachowań
 6. Program do rejestrowania – Darmowy szablon stworzenia własnej atrakcyjności – sposób na odzyskanie wiary w siebie. Przewodnik krok po kroku
  1. SWA Konrada
 7. Darmowy szablon stworzenia własnej atrakcyjności – sposób na odzyskanie wiary w siebie.
 8. Plan redukcji złych nawyków, gestów i wypowiedzi – Dalsza edukacja. W tym miejscu skupię się na tym, co w sposób zaplanowany wyrzucać ze swojego zachowania.
 9. Sprawdzone strategie – jak zacząć? – historia [imię]
 10. Jak się zmienić, skoro jesteś leniwy? Mam na to pomysł.

Nie wszystkie strony są już gotowe i dostępne. Pracuję nad nimi, aby przygotowane treści dawały jak najlepszy rezultat. Śmiało możesz komentować pod innymi wpisami, jeśli czujesz, że chcesz zobaczyć konkretną stronę.

Pierwsze Wrażenie - Tylko Raz - Kurs online

Masz okazję dołączyć do grona osób, które zainwestowały w swój rozwój.

Przedstawiam kurs online Pierwsze Wrażenie – Tylko Raz. Program przedstawia:

 • najlepsze metody na poznawanie ludzi.
 • Przewodnik krok po kroku, jak odnaleźć się w towarzystwie.
 • ABC jak nawiązywać trwałe relacje.

Nowy system operacyjny dla Twojego umysłu, który uczy od podstaw jak być atrakcyjnym.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *