Harmonogram w 2024

W tym miejscu przedstawiam plan, jaki chcę zrealizować w 2024 roku.
Widzowie kanału Między Słowami – nie wiedzieli kiedy spodziewać się nowych treści. Filmów, artykułów na stronie, wiadomości w newsletterze, webinarów czy podcastów. Chcę to zmienić i zagospodarować rok tak, abyście byli gotowi na nie w konkretnych dniach o konkretnych godzinach. Zatem poniżej przedstawiam harmonogram na najbliższe miesiące:

Filmy na YouTube:

 • Piewszy czwartek miesiąca ok. 18:00 – komentarz, moje przemyślenia. Film, który jest nagrywany z ręki, bez telepromptera, co najwyżej z planem ramowym. Opis zdarzenia na świecie, moje osobiste przemyślenia na temat rozwoju i komunikacji. W każdym razie format, który nie pochłania dużo energii.
 • Drugi czwartek miesiąca ok. 18:00 – Materiał, który jest najpopularniejszy na kanale – Analiza mowy ciała, moje spostrzeżenia na temat zachowania znanych osób. Polityków, piosenkarzy, aktorów czy celebrytów. Film nagrywany w studiu, z teleprompterem. Pochłania więcej energii, wymaga większego researchu.
 • Trzeci czwartek miesiąca ok. 18:00 – to samo co w pierwszym.
 • Czwarty czwartek miesiąca ok. 18:00 – to samo co w drugim.
 • Czasem się zdarzy piąty czwartek miesiąca – wolne 😏.

Spotkania online:

Nie mamy jeszcze nazwy na cykliczne spotkania, ale to kwestia czasu. 
Spotykamy się również na YouTube z widzami (gdy zasubskrybujesz kanał i cyklicznie oglądasz odcinki – na pewno dostaniesz od YouTube’a powiadomienie):

 
 • W każdy poniedziałek o 20:00 – W zależności od aktualnej tematyki:
  Webinary – na temat ludzkiego zachowania, umiejętności komunikowania się. Aktualna playlista dostępnych webinarów znajduje się tutaj.
  Granie w gry – w których myśl przewodnia to: ludzkie zachowanie, mowa ciała, wykrywanie kłamstwa lub dedukcja. Aktualnie realizujemy granie w L.A. Noire.
  W planach są serie takie jak Sherlock Holmes, Fahrenheit, Among us.

Podcasty:

 • Raz na tydzień. To jeszcze nie jest ustalone, chcę dzielić się z Wami swoimi przemyśleniami w formie audio. Czy to będzie na Spotify, czy na YouTube – jeszcze nie wiem. Dostępne nagrania znajdują się w tym miejscu: Konrad Gładyszek na Spotify. Na pewno coś dla Was przygotuję, mam nowy mikrofon i nie zawaham się go użyć 😊.
 • Gościnne podcasty. Czasami otrzymuję zaproszenie od innych kanałów, aby porozmawiać z nimi o mowie ciała lub o YouTube. Wszystkie znajdują się na tej playliście – Gościnne podcasty.

Newsletter:

 • Dla niektórych to narzędzie zamierzchłych czasów, ale ja tak nie uważam i bardzo je cenię. 
  Od nowego roku staram się wysyłać Wam wiadomości z aktualnościami, jakie są na kanale oraz ciekawostkami z mowy ciała. 
  Raz na tydzień w poniedziałek w godzinach popołudniowych.
  W nich dowiecie się jako pierwsi o nowych projektach, szkoleniach, kursach, pomysłach i promocjach. Oprócz tego – na każdą wiadomość od Was staram się odpowiedzieć.
Artykuły na stronie:
 
 • Przynajmniej raz w tygodniu. Nie mogę powiedzieć, jaki to będzie dzień, ale w zależności od rodzaju udostępnionej treści – chcę, aby na blogu pojawił się post o nowości. Dlatego możesz wyznaczyć sobie dowolną porę w dowolnym dniu i zajrzeć na stronę.

Masz jakąś sugestię? 
Zostaw ją w komentarzu, a na pewno odpiszę.

Podobne wpisy

4 komentarze

  1. Cześć Filip, takie wiadomości napędzają do działania 🙂 Dziękuję Ci za nią 3-krotnie bardziej niż za komentarz na YouTube!
   Pofatygowałeś się na stronę, wszedłeś tu, rozeznałeś w tematach!
   Dziś o 20 stream na kanale
   Wpadnij koniecznie!
   A w czwartek film o Andrzeju Dudzie w wywiadzie u Stanowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *