Tu dowiesz się więcej

o tym, co tu się dzieje

O stronie

Z założenia ma ona zawierać wszelkie niezbędne informacje, techniki, narzędzia, pomoce i historie – które pomogą odwiedzającemu w budowaniu relacji i komunikacji z innymi. Jestem pewien, że strona będzie ewoluować. Będą zarówno dodawane, jak i odejmowane kategorie, artykuły, filmy czy pomniejsze projekty. Chcę nadawać tej stronie tempo i rozwinąć ją do takiego stopnia, aby była rozpoznawalna w sieci (piszę to 3.04.2023).
Będę na niej bardziej otwarty i szczery niż na kanale YouTube.
Dlatego spodziewajcie się tutaj opisu moich sukcesów, przemyśleń, wniosków, ale też bolesnych lekcji. Niestety wiele razy doprowadziłem do krytycznej sytuacji rozmawiając z innymi, czy też sprawiłem komuś emocjonalny ból. O takich sytuacjach tutaj również usłyszysz i przeczytasz.

O mnie

Witaj. Jestem Konrad. Z etykietek, które sobie przypinamy na co dzień – mogę wyróżnić następujące:

 • Jestem psychologiem z ukończonym kierunkiem „relacje międzyludzkie”.
 • Mieszkaniec Warszawy, ale urodzony zakopiańczyk.
 • Gość po 30-stce i osoba, która uwielbia poznawać nowe twarze (od pewnego czasu).
 • Po ukończeniu badania z przymrużeniem oka patrzę na cechy swojej osobowości (ENFJ-A).
 • Od 2018 roku prowadzę aktywnie kanał na YouTube o nazwie Między Słowami. Przedstawiam tam ciekawe zachowania ludzi: gdy kłamią, ukrywają stres, są zakłopotani albo się dobrze bawią, ale nie chcą tego okazać.
  Zwracam uwagę na gesty, spojrzenia, chrząknięcia czy nerwowe przełykania śliny. Przez wiele lat zdobywania wiedzy nauczyłem się obserwować zachowanie ludzi i rozpoznawać w nich pewne wzorce !

Moim odchyleniem jest obserwowanie ludzkiego zachowania podczas spędzania wolnego czasu w przestrzeni publicznej. Ponadto uwielbiam odtwarzać kilkanaście razy jedno ujęcie z wywiadu, gdy widać zakłopotanie np. kłamiącego polityka i próbować je jak najtrafniej przeanalizować.

Jeśli jesteś tu kompletnie pierwszy raz – zacznij w tym miejscu.

Skąd pomysł?

Być może zastanawiasz się co jest moją inspiracją? I tutaj pierwszy krok w stronę otwartości i szczerości. Jeszcze rok temu wolałbym ominąć taki rodzaj „zwierzenia się”.
Kilka lat temu natrafiłem w sieci na Michała Szafrańskiego. Wydawać by się mogło zwyczajnego, prostego faceta, który w okolicach 40-stki postanowił powoli rezygnować ze swojego życia na etacie i zacząć pisać bloga Jak oszczędzać pieniądze. W późniejszym czasie wydał dwie książki, które zakupiłem i przeczytałem: Finansowy Ninja oraz Zaufanie, czyli Waluta Przyszłości. Ponadto jeszcze zakupiłem roczny dostęp do społeczności Klanu Finansowych Ninja. Jest osobą, którą traktuję jako autorytet i nie wstydzę się o tym mówić.
Czym wyróżnia się Michał? Transparentnością. W jego artykułach ciągle pojawiały się kwoty, które obrazowały jego wydatki życia czteroosobowej rodziny. Gdy zaczął inwestować na giełdzie – pokazał swój portfel, w którym widoczna jest kwota z sześcioma zerami! W Polsce? Pokazać ile się zarabia? Tym bardziej że są to duże kwoty? No właśnie. Przełamał jeden z tematów tabu.
Gdy wydawał swoją książkę – przedstawił na wykresach, ile go kosztowała i ile z niej zarobił. Wywoływało to we mnie wielkie zdumienie i podziw, dlatego gdy myśl dojrzała – poczułem, że pragnę zrobić coś takiego – ale w kwestii budowania relacji.
Piszę o tym w tym ważnym miejscu dlatego, że wiele rozwiązań będzie inspirowanych jego projektami. W moich oczach jest doświadczonym graczem na tym rynku i przyglądam się uważnie jego posunięciom, które robił na przestrzeni budowania swojej firmy.
Info dla Was jest następujące: to nie jest nic złego inspirować się innymi osobami. Co poniektórej osobie być może przeszła myśl przez głowę: To Michał jest autorem tych wszystkich działań, a Ty to tylko ładnie opakowałeś – idę Cię zgłosić.
Guzik prawda. Michał również inspirował się innymi osobami (w tym wypadku z zagranicy). Jego główną (zgodnie z moją wiedzą) inspiracją był Patt Flynn. I strona Jak Oszczędzać Pieniądze – była również budowana na podobnym formacie.

Dlaczego warto czytać ten blog?

Sprawa jest prosta i nie będę się nad nią długo rozwodzić. Na polskim rynku nie ma (a przynajmniej nie znalazłem) odpowiedniej strony, na której można zaczerpnąć wystarczającą ilość praktycznej wiedzy i odpowiednich ćwiczeń, które pomogą w budowaniu trwałych relacji.

 • Pomoże Ci w nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami.
 • Zobaczysz, że każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, a inne osoby również doznają porażki (nie tylko Ty masz przesrane).
 • Poznasz inne osoby zainteresowane tym samym tematem. Dzięki rozmowie i wymianie spostrzeżeń – Twój umysł może podsunąć Ci fajne rozwiązania.
 • Otrzymasz tutaj skumulowaną wiedzę w postaci pigułek wiedzy z kursów i szkoleń, w których brałem udział.
 • Rozwiążesz wiele swoich problemów w komunikacji. Pokażę Ci, że cierpliwość i wyrozumiałość, którą dysponuję możesz również zastosować u siebie. To pozwoli o wiele lepiej dogadywać się z innymi.
 • Zapoznam Cię z gestami, zachowaniami, które są atrakcyjne, jak i te, których warto unikać.
 • Znam dziesiątki perswazyjnych sztuczek. Od tych najpopularniejszych po te mniej oczywiste.
 • Stopniowo będę Cię ich uczył. Oczywiście poznasz te techniki z dwóch stron. Jako atakujący, jak i broniący się przed manipulacją.
 • No i to co Międzysłowianie lubią najbardziej: Poznasz tu wiele sztuczek jak czytać ludzkie zachowanie (analizować mowę ciała)!

Te tematy bardzo mnie przekonują i mam jeszcze większą ochotę do rozwoju bloga. Muszę jednak trzymać nerwy na wodzy. Zbyt duży upust endorfin w jednym momencie sprawi, że motywacja spadnie, a projekt mogę nawet porzucić.

Dlaczego to robię?

Z kilku powodów:

 1. Uwielbiam porządkować rzeczy. Organizery na dokumenty. Foldery w komputerze ze zdjęciami. Nie lubię nieporządku. Na ten moment wyobrażam sobie, że wiedza o umiejętnościach interpersonalnych jest nieuporządkowana. Dlatego chcę zebrać najlepsze techniki i ćwiczenia, i umieścić pod jednym adresem.
 2. Komunikacja z innymi to mój konik. Chociaż jako nastolatek miałem trudności w relacjach z innymi, to z biegiem czasu zacząłem modyfikować swoje otoczenie, zachowanie i sposób myślenia. Jak chodzę po tym świecie – nic nie sprawiało mi tak dużej radości, jak dzielenie się wiedzą z komunikacji (może poza jazdą na motocyklu enduro).
 3. „Zaufanie, czyli Waluta Przyszłości”. Przez najbliższe lata – chcę kierować się powyższymi słowami. Dla mnie oznacza to, że chcę dać Wam bardzo dużo darmowej wiedzy, którą będziecie mogli zastosować w swoim życiu. Dzięki temu w przyszłości tak pokierują się losy, że będę wdzięczny za ten krok.
 4. Dostaję wiadomości mailowe z Waszymi problemami. W związku, w pracy, w życiu codziennym. Nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć, a stworzyć z każdego film jest mi niezwykle trudno. Dlatego jeśli dostałem wiadomość od przyjaciela: Konrad, mam podejrzenie, że mój pracownik mnie okrada. Jak mogę po nim rozpoznać czy to prawda? Na co zwracać uwagę i jak go podejść? – To w tym temacie pojawi się dość obszerny artykuł na blogu, który powinien zaspokoić potrzeby nie tylko przyjaciela, ale i setek menedżerów i właścicieli firm w Polsce (a to czy film na ten temat powstanie to już dalsza perspektywa).
 5. To również jest moja praca i chcę spróbować sił na tej przestrzeni.

Słowem zakończenia

Powyższe słowa mają kilka celów, ale jeden jest najważniejszy: mają opisać zasady tu panujące i to jak wyobrażam sobie Twoje korzystanie z bloga.
Pamiętaj, że wszelkie rzeczy, które tu przeczytasz powinieneś dostosować do swoich okoliczności.
Jeśli przeczytasz artykuł o przełamywaniu lodów i żartobliwych pierwszych pogawędkach – to nie oznacza, że jak zobaczysz księdza na kolędzie to masz go w ten sposób zabawiać. Postaram się to zaznaczać w wielu miejscach (ale wybaczcie: nie będę o tym wszędzie pisał).
Jeśli masz poważne problemy (psychiczne, borderline, stany lękowe itd.) to ta strona najprawdopodobniej nie będzie dla Ciebie odpowiednia. W tej sytuacji musisz poszukać profesjonalnego wsparcia w eliminacji problemu, a później wróć tutaj.

Serdeczności!

Osoby współtworzące

Projekt nabiera rozpędu i prężnie się rozwija. Dociera do tysięcy ambitnych i przedsiębiorczych ludzi każdego dnia. Czy to za pomocą filmów na YouTube, kursów czy warsztatów. O ludziach można się wiele nauczyć, a na tym portalu zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje. 
Nie mógłbym jednak tworzyć go w pojedynkę. Poniżej znajdują się osoby, które znacząco przyczyniają się do współtworzenia go. Razem z zespołem, nauczymy Cię jak tworzyć wspaniałe relacje.

Chcesz dołączyć do zespołu? Napisz na biuro@gladyszek.pl. Jest kilka wolnych miejsc. Więcej informacji znajdziesz na dole głównej strony

Chcesz dodatkowo zarobić?

Korzystaj z linków afiliacyjnych i pobieraj niemały procent ze sprzedanych kursów! Napisz do mnie wiadomość na konrad@gladyszek.pl, a tam wszystko Ci wytłumaczę.

Przeskocz do...

Widzimy się pierwszy raz?
Cześć 👋 Jestem Konrad!
Nadal poznaję ludzkie zachowanie, a dzięki trenowaniu umiejętności społecznych poznaję nowych ludzi i czerpię dużo satysfakcji z życia. Chcę Ci pokazać jak budować trwałe relacje, obserwować mowę ciała i świetnie się przy tym bawić.
Więcej o projekcie i o mnie…

 • Nowe filmy i artykuły
 • Techniki obserwacji innych
 • Wykrywanie kłamstwa
 • Najlepsze wrażenie
 • Dodatkowa wiedza
 • Nowości
 • Promocje

🅾️ spamu i szacunek do ⌚ !

Tutaj mnie znajdziesz

Chcesz w końcu nauczyć się obserwowania mowy ciała? Kliknij tutaj

Zobacz, jak możesz nawiązywać znajomości za pomocą specjalnie przygotowanego planu. Najlepsze sposoby na przywitania, poznawanie innych osób oraz budowania pewności siebie.
👉 Kliknij tutaj

⭐⭐⭐⭐⭐

Masz wątpliwości? Nic nie szkodzi!
Zajrzyj do Najczęstszych Pytań i Odpowiedzi oraz poczytaj Referencje i Opinie.

Słowo na koniec

Nie przestawaj w siebie wierzyć. Jeśli okoliczności lub Twoja podświadomość pokierowały Cię do tego miejsca – daj sobie szansę. Przeczytaj kilka stron i spróbuj wykonać ćwiczenia. To one odpowiadają za zmianę w naszym życiu. Tyle ode mnie, elo! (ale se fotę strzeliłem, co?)

Konrad Gładyszek

Twórca cyfrowy

Our Past Events

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sponsors & Partners

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.