Nowy format na kanale

Dzięki Wam – mogę spełniać swoje marzenia. Tworzyć treści o umiejętnościach interpersonalnych do sieci. Chcę rozszerzyć zakres kanału i oprócz dotychczasowych filmów i cyklicznych ❤️ spotkań online do których możecie dołączyć i wchodzić ze mną w interakcję – rozpoczynamy odcinki skłaniające Was ku refleksji na wielu obszarach. Jakich konkretnie? Dowiecie się już niebawem!
👉 Zdecydowałem się na zakup dodatkowego obiektywu, lamp i rozpoczynam eksperymentowanie. Nie liczę na obfite wyświetlenia oraz lawinę komentarzy. Mam jedynie nadzieję, że część z Was, którzy piszą miłe komentarze, że dobrze im się spędza ze mną czas – zostaną, a nawet się pomnożą 😏.

Jeśli chcesz zaznajomić się z tematem w formie wideo – kliknij poniższy film. Dokładam wszelkich starań, aby wiedza była przejrzysta i łatwoprzyswajalna, dlatego liczę, że zostawisz komentarz, a w najlepszym wypadku udostępnisz film! ❤️

Tworzenie treści do sieci pobiera dużo energii

Naturalnie mówię za siebie. Nie wiem jak mają inni YouTuberzy czy influencerzy, ale u mnie stworzenie kilkunastominutowego filmu na temat mowy ciała – razem z researchem, nagraniem, montażem, udostępnieniem – potrafi zająć nawet 7 dni. 

Trochę mnie to męczy i czasami czuję zrezygnowanie.
Na szczęście nie mam problemu z hejterami, bo byłby to jakiś dodatkowy punkt, który mógłby sprawić, że zniechęciłbym się do swoich działań.

Postanowiłem zrobić coś świeżego, odstającego od typowych filmów na kanale Między Słowami. 

Mianowicie – stworzyć nowy format. Więcej o tym możecie dowiedzieć się z powyższego filmu, ale w gruncie rzeczy w najbliższym czasie na kanale będą pojawiać się następujące materiały:

👉 Dotychczasowe filmy o mowie ciała – takie, do jakich jesteście przyzwyczajeni.
👉 Spotkania online – transmisje, na których gramy w gry związane z mową ciała, komunikacją oraz poruszamy tematy w czasie rzeczywistym
👉 Nowe filmy, na których będzie więcej dynamiki, praktycznej wiedzy z życia i nutka lifestyle’u.

Co to konkretnie oznacza?

Mam w planach raz na tydzień udostępnić dla Was film, w którym poruszam ciekawe zagadnienie. Na początku wybrane przeze mnie, a w przyszłości liczę na Wasze propozycje. 

W ostatnim czasie np. miałem następujące interakcje:
👉 Nie chcieli uwzględnić mi reklamacji, jednak za pomocą nieustępliwości oraz odpowiednich wyrażeń została ona uznana.
👉 Chciałem zakupić produkt, który był dostępny, ale pracownicy nie mieli ochoty nam go sprzedać. Po użyciu perswazji – cel został osiągnięty.
👉 Wszedłem w dyskusję, która zamieniła się w kłótnię. Opisując ją – zachęcę Was do próby podjęcia innych zachowań niż do tej pory. 

Były również inne sytuacje:
👉 Poczułem dużą dawkę motywacji, którą chciałem się podzielić ze światem, jednak dotychczasowe filmy mnie trochę blokują
👉 Czytam komentarze, w których część widzów pisze, że mogłaby mnie słuchać dużo dłużej na rozmaite tematy.

Mając w głowie powyższe historie, chcę podzielić się ze światem swoimi myślami, pomagać w temacie komunikacji, inspirować Was i uczyć się nowych rzeczy. 

Zanim zakończymy – kilka spraw:
1. Zapraszam Was do newslettera Między Listami – możecie się do niego zapisać i otrzymywać na bieżąco świeże informacje o filmach, o promocjach, o tym co się u mnie dzieje itd.
2. Raz na tydzień spotykamy się z widzami kanału i gramy w gry detektywistyczne obserwując mowę ciała podejrzanych i świadków. Jeśli nie wiecie, co włączyć do robienia obiadu – myślę, że ta opcja jest idealna.

Tyle ode mnie, dzięki! Obserwujcie uważnie, cześć!

Pierwsze Wrażenie - Tylko Raz - Kurs online

Masz okazję dołączyć do grona osób, które zainwestowały w swój rozwój.

Przedstawiam kurs online Pierwsze Wrażenie – Tylko Raz. Program przedstawia:

  • najlepsze metody na poznawanie ludzi.
  • Przewodnik krok po kroku, jak odnaleźć się w towarzystwie.
  • ABC jak nawiązywać trwałe relacje.

Nowy system operacyjny dla Twojego umysłu, który uczy od podstaw jak być atrakcyjnym.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *