Potrzebujesz mojego wsparcia?

Zapisz się na konsultacje!

Dostępne terminy

Chcesz ze mną współpracować? W trybie sesji indywidualnych mam wolne miejsca. Zapraszam do konsultacji/mentoringu/coachingu lub treningu. Nazwij to jak chcesz – dla mnie cel jest jasny. Wskazać Ci, co robisz dobrze, co powinieneś/naś poprawić w obszarze rozmowy między ludźmi, wrażenia i wizerunku. Ceny zawierają podatek VAT.

Wsparcie mentalne, adekwatne uwagi, świeże podejście. Te cechy będą towarzyszyć nam na spotkaniach. Zastosowanie ich, daje wymierne korzyści.

Media o Gładyszku

Indywidualne spotkanie

Przeprowadzone konsultacje z dziesiątkami klientów wiele mnie nauczyły. Poprawa umiejętności interpersonalnych pozwoliła im osiągać więcej i czerpać więcej z dotychczasowych możliwości.

Zapraszam do wpisania się na listę oczekujących, ponieważ wolne terminy szybko znikają.

Opinie osób, z którymi pracowałem

Pressenter
Pressenter
Turniej autoprezentacji
Read More
Konrad jest bardzo zaangażowanym i profesjonalnym mówcą! Współpracuje z nami w ramach turnieju wystąpień publicznych jako trener i ekspert, co docenia społeczność akademicka całej Polski! 🎙️🏆
Jonasz Osmenda
Jonasz Osmenda
Właściciel sklepu
Read More
Bez wahania mogę polecić kursy Konrada wszystkim osobom, które chciałyby poznać sekrety komunikacji niewerbalnej, co pozwoli spojrzeć na swojego rozmówce z zupełnie innej perspektywy.
Wiedza jest przekazywana w bardzo ciekawy sposób i poparta przykładami z życia codziennego, dzięki czemu łatwo zostaje w pamięci i zaraz po ukończeniu kursu możemy zacząć swoją przygodę z mową ciała.
Bartosz Graczyk
Bartosz Graczyk
Media Przyszłości
Read More
Współpraca z Panem Konradem Gładyszkiem to ogromną przyjemność.
Cieszymy się, że zgodził się wystąpić w roli prelegenta podczas Konferencji Media Przyszłości 2023.
Uczestnicy i Uczestniczki wydarzenia byli zachwyceni prelekcją. Jesteśmy wdzięczni, że mieli okazję poznać praktyczne wskazówki i wiedzę, którą wykorzystają w życiu zawodowym, stawiając pierwsze kroki na dziennikarskiej ścieżce kariery.
Agnieszka M. Piecuch
Agnieszka M. Piecuch
Przewodnik po Szwajcarii
Read More
Specjalista w najlepszym tego słowa znaczeniu! Konrad to osoba rzetelna, z ogromną wiedzą i umiejętnościami niezwykle cennymi w pracy z ludźmi.
Pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych.
Uczy interpretacji zachowań, gestów oraz jak odczytywać emocje innych ludzi.
Profesjonalnie przekazuje swoją wiedzę na kursach, oraz na YouTube. Sprawia, że rozmowa przebiega komfortowo i pomaga poprawić relacje z innymi ludźmi.
Previous
Next

Pracowaliśmy razem?

Podziel się swoją opinią ze mną oraz zainteresowanymi!
Za konstruktywne oceny wręczam super prezent!

Współpraca i reklamasdsd

Reklama

Informacje

Jestem VATowcem, dlatego na wszystkie usługi wystawiam faktury VAT.
Mam nadzieję, do zobaczenia! 

Statystyki kanału

Certyfikaty i wyróżnienia