Coś Cię intryguje?

Skontaktuj się ze mną

Cześć. Prędzej czy później i tak Twoja noga przekroczyłaby ten próg. Prawdopodobnie potrzebujesz kontaktu ze mną, a to oznacza, że nawiążemy jakąś relację (jaką? To się okaże w dalszej drodze korespondencji). W tej sytuacji możesz skorzystać z mojego maila. Wyślij go, a za kilka chwil pojawi się na mojej skrzynce.
Zanim jednak zdecydujesz się wysłać do mnie wiadomość – polecam zapoznać się z kilkoma odnośnikami, które często są w stanie załatwić większość spraw:

  • Spis treści wraz z kategoriami i tytułami problemów. Jest to pewnego rodzaju FAQ na pytania odnośnie komunikacji i umiejętności interpersonalnych. Baza jest na bieżąco uzupełniana. Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię tematu (po tytule) daj jeszcze szansę lupce po prawej stronie. Kliknij wyszukaj po wpisaniu odpowiedniego słowa.
  • Jeśli chcesz zapytać, od czego zacząć obserwowanie ludzkiego zachowania – koniecznie zapisz się na Darmowy Mini Kurs. (Zresztą i tak bym Cię tam odesłał).
  • Jeśli interesuje Cię nawiązanie współpracy, reklama lub zrealizowanie ze mną wystąpienia – na tej stronie znajdziesz wszelkie odpowiedzi.

Jeśli jednak żaden powyższy temat nie odpowiada Twojej intrydze – kieruj zapytanie na maila: konrad@gladyszek.pl.
Na ten moment (podczas tworzenia strony), przykładam wielką wagę do sugestii użytkowników, dlatego najprawdopodobniej odpiszę na Twoją wiadomość. Jeśli jednak tak się nie stanie – nie miej mi za złe.

Oprócz tego miejsca możesz znaleźć mnie na YouTube, na platformie z kursami online, na Instagramie lub Facebooku.

Bez względu czy do mnie napiszesz – dzięki za zaangażowanie i być może do zobaczenia!

Widzimy się pierwszy raz?
Cześć 👋 Jestem Konrad!
Nadal poznaję ludzkie zachowanie, a dzięki trenowaniu umiejętności społecznych poznaję nowych ludzi i czerpię dużo satysfakcji z życia. Chcę Ci pokazać jak budować trwałe relacje, obserwować mowę ciała i świetnie się przy tym bawić.
Więcej o projekcie i o mnie…

  • Nowe filmy i artykuły
  • Techniki obserwacji innych
  • Wykrywanie kłamstwa
  • Najlepsze wrażenie
  • Dodatkowa wiedza
  • Nowości
  • Promocje

🅾️ spamu i szacunek do ⌚ !

Tutaj mnie znajdziesz

Chcesz w końcu nauczyć się obserwowania mowy ciała? Kliknij tutaj

Zobacz, jak możesz nawiązywać znajomości za pomocą specjalnie przygotowanego planu. Najlepsze sposoby na przywitania, poznawanie innych osób oraz budowania pewności siebie.
👉 Kliknij tutaj

⭐⭐⭐⭐⭐

Masz wątpliwości? Nic nie szkodzi!
Zajrzyj do Najczęstszych Pytań i Odpowiedzi oraz poczytaj Referencje i Opinie.

Sponsors & Partners

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.