Tworzenie Własnej Atrakcyjności

Nadal nie wiesz jak rozpocząć zmianę swojego zachowania? Jeśli ciągle się poddajesz, a kolejne książki po przeczytaniu odkładasz na bok bez efektu – spróbuj wykonywać ćwiczenia przygotowane w cyklu Tworzenia Własnej Atrakcyjności. Na bazie wieloletniego doświadczenia, przećwiczenia rozmaitych technik, przygotowałem cykl artykułów, które mają przygotować takich ludzi jak Ty do zwiększenia pewności siebie, odzyskania kontroli nad własnym życiem oraz budowaniu silnych relacji.

Plan TWA na 2023 rok

W tym miejscu pobierzesz gotowy plan dla Arkuszy Google

Cykl artykułów „Tworzenie Własnej Atrakcyjności”

Sekcja, którą czytasz jest częścią większej całości Twórz Własną Atrakcyjność. Strony możesz czytać wyrywkowo, ale najlepszy efekt przyniesie czytanie po kolei. Rzuć okiem jak to wygląda:

 1. Tworzenie atrakcyjności – czyli wgraj nowy system do swojego umysłu.
 2. Jak przeanalizować własne zachowanie – Przedstawię Ci sposoby jak zapisuję to co robię, co pozwala określić czy idę w dobrą stronę, czy nie. Otrzymasz gotowe pliki do uzupełnienia, które ułatwią Ci stworzenie podsumowania. Chętnie podzielę się również swoim wykazem
  1. Moje zestawienie
 3. Edukacja atrakcyjności – W tym artykule wyjaśnię Ci różne terminy, zasady działania atrakcyjności i wiele więcej
  1. Książki warte przeczytania
  2. 4 filmy
 4. Jak rozpocząć notowanie zachowania – [rozpisz 2 zdania]
 5. Lista kategorii zachowań
 6. Program do rejestrowania – Darmowy szablon stworzenia własnej atrakcyjności – sposób na odzyskanie wiary w siebie. Przewodnik krok po kroku
  1. SWA Konrada
 7. Darmowy szablon stworzenia własnej atrakcyjności – sposób na odzyskanie wiary w siebie.
 8. Plan redukcji złych nawyków, gestów i wypowiedzi – Dalsza edukacja. W tym miejscu skupię się na tym, co w sposób zaplanowany wyrzucać ze swojego zachowania.
 9. Sprawdzone strategie – jak zacząć? – historia [imię]
 10. Jak się zmienić, skoro jesteś leniwy? Mam na to pomysł.

Nie wszystkie strony są już gotowe i dostępne. Pracuję nad nimi, aby przygotowane treści dawały jak najlepszy rezultat. Śmiało możesz komentować pod innymi wpisami, jeśli czujesz, że chcesz zobaczyć konkretną stronę.

Jeśli podoba Ci się jakość udostępnianych materiałów i nie chcesz, żeby ominęły Cię najnowsze wpisy, zapisz się do Newslettera. Dzięki niemu będziesz na bieżąco informowany o działaniach i wydarzeniach.

Możliwe, że masz za sobą wszystkie powyższe artykuły i nadal Ci mało – możesz zainteresować się kursami online, które są dostępne pod tym linkiem.
Z kursów, takich jak Poradnik Wykrywania Kłamstwa, Pierwsze Wrażenie czy Obserwowanie Mowy Ciała. Skorzystało z nich już  1000 osób!

Naturalnie zapraszam Cię do czytania pozostałych artykułów i dzielenia się swoimi przemyśleniami.