Zaufać politykom [ZW 1]

Kilka rzeczy zmieniło się u mnie w ostatnim czasie. Nadchodzące zmiany sprawiają, że dużo myślę o przyszłości kanału oraz o tym jak mogę Wam pomóc. Chcąc obrać najlepszą drogę – wiem, że obserwacja swoich poczynań i wyciągania z nich wniosków jest niezwykle ważna. 
Uświadomiłem sobie  również, że relacja z Wami na kanale sprawiała mi wiele frajdy, dlatego chcę widywać się z Wami częściej. Co Wy na to?

Czy uda nam się utrzymać cykliczne i stabilne spotkania na kanale? Tego nie wiem. Zobaczmy, jak będzie po dzisiejszym spotkaniu. 

Po spotkaniu:

Bardzo Wam dziękuję za tak liczne przybycie i spędzenie wspólnie czasu. Z przyjemnością spędzę z Wami kolejny wieczór, w którym będziemy kontynuować dalsze omawianie mowy ciała. Czy to będą politycy? A może inna grupa ludzi? To Wy o tym decydujecie! Zostaw komentarz poniżej, abym wiedział, co przygotować. 

Głośno myślę jeszcze nad przygodą, jaką jest wspólne granie w L.A. Noire. Gra, w której wcielasz się w policjanta i prowadzisz śledztwa zwracając bacznie uwagę na mowę ciała podejrzanych i świadków. Brzmi dobrze, co? Może w poniedziałek zagramy. 

2 komentarze

  1. Konrad, twoje materiały są super – ciekawe i pouczające. Rozwijaj temat, bo to studnia bez dna. Pozdrawiam

    1. Dzięki Taja 🙂 Zgodzę się z Tobą w 100%, choć czasem pojawiają się chwile zwątpienia, że temat wyczerpany. A to tak naprawdę tylko chwilowe braki motywacji :). Masz swoją ulubioną tematykę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *