trening

Komunikacji

ANALIZUJ GESTY, NAUCZ SIĘ JĘZYKA PERSWAZJI I OBSERWUJ INNYCH

TWÓRZ WYJĄTKOWE RELACJE. ŚWIADOMIE BUDUJ ZAUFANIE. ROZWIJAJ SWOJĄ MARKĘ.​

Skorzystaj z promocji!

Rozpocznij naukę obserwowania ludzkiego zachowania.

Nauczę Cię tego na najbliższym kursie.

Drugie szkolenie z nowym programem

Cała dotychczasowa wiedza zawarta w całodniowym szkoleniu.

Praktyka na pierwszym miejscu

Teoria teorią, ale to trening odpowiada za efekty. Przećwiczysz – indywidualnie oraz w grupie – wszystkie poznane na szkoleniu techniki.

GRATIS: Dostęp do limitowanych webinarów

Treści bonusowe będą w zasięgu Twojej ręki. Wiedza z tych webinarów idealnie dopełni szkolenie.

Warsztat odbędzie się za:
dni
godzin
minut
sekund

Po otwarciu zapisów — kurs będzie
w promocyjnych cenach (widocznych w ofercie).
Po zakończeniu 1 tury, cena w ofertach wzrośnie!

Ilość  miejsc ograniczona!
Maksymalna ilość uczestników: 24!

Trening komunikacji:

Szkolenie trwa cały dzień, podczas którego zgłębisz tajniki obserwowania mowy ciała. Poznasz  język perswazji oraz dowiesz się, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie.
Zdobytą wiedzę możesz wykorzystać w praktyce w relacjach biznesowych i towarzyskich. To co dziś wydaje się niemożliwe — po szkoleniu, będzie w zasięgu Twojej ręki.

+ 0
PRZESZKOLONYCH KURSANTÓW

Jesteś w dobrym miejscu

Co byś powiedział_a na świadome wpływanie na zachowanie rozmówcy? Zapytam krótko. Wolisz nauczyć się obserwowania mimiki znajomych i odkrywania ich prawdziwych emocji? Czy może posiąść tajemny język perswazji, dzięki któremu przekonasz ludzi do swoich planów lub kupna Twoich produktów?
Umówmy się. Jesteś na tej stronie, ponieważ interesuje Cię kurs, na którym dowiesz się o technikach obserwacji i wpływania na innych. To jasne. Zanim wszystko, pozwól mi na słowo wstępu.

Jako ludzie wchodzimy w różne relacje – jednych lubimy, innych nienawidzimy. Ktoś Cię kocha, a ktoś unika. Podczas każdego spotkania patrzysz na oczy, usta, ruch rąk, postawę ciała. Słuchasz głosu — może być podwyższony lub obniżony, cichy albo donośny. Ktoś przekonuje Cię jednym zdaniem, a z kolei inna osoba nawet nie przykuwa Twojej uwagi.
Jakie są różnice? Co wywołuje w człowieku takie stany?

Dziś natrafił_ś na jeden z ważniejszych rozdziałów w swoim życiu.
Mówię to z przekonaniem, bo dosłownie od teraz Twoje kontakty z innymi mogą zmienić się diametralnie.
Brzmi nieprawdopodobnie – prawda?
To wszystko o czym mówię, zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania. Jednak przytoczone przeze mnie efekty tworzą podstawę Treningu komunikacji.

W kursie Trening Komunikacji otrzymasz skrzynkę z narzędziami, których będziesz mógł_a użyć podczas rozmów z każdą osobą. Chcesz nauczyć się obserwować napięcie mięśni oraz mikroekspresje? Poszukujesz osoby, która jasno wytłumaczy Ci, co znaczą konkretne, subtelne gesty? Jeśli tak – czytaj dalej.

PROGRAM SZKOLENIA

3 różne tematy jednego dnia. Tak jak lubisz

Moduł 1

Analizowanie mowy ciała

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o innych, niż oni sami chcą o sobie powiedzieć, musisz obserwować ich ciało. Z badań wynika, że w głównej mierze posługujemy się komunikacją niewerbalną. Dlatego tak ważne jest, żebyś nauczył_a się, jak to robić. Podobno w ciągu 1/10 sekundy już możesz określić czy kogoś polubisz, czy nie. Zdarza się, że w natychmiastowym tempie oceniamy ludzi, czasem niepoprawnie. Przyjdź na kurs i dowiedz się jak wykrywać zniecierpliwienie w rozmówcy lub ekscytację w partnerze rozmowy, który nie chce Ci tego okazać.

Komunikaty – takie jak ton głosu, tempo mówienia, spojrzenia czy gesty są ważnymi sygnałami, które pomagają w odczytaniu intencji rozmówcy.

Moduł 2

Atrakcyjność wzrasta w miarę długości przyglądania się sobie nawzajem. Gdy słuchasz rozmówcy – przekrzyw lekko głowę. To da mu jasny komunikat, że go słuchasz.

Odpowiednie wrażenie

To jest temat dla osób, które chcą pokazać się z dobrej strony, ale nie wiedzą jak. Jeśli boisz się pierwszy_a odezwać albo patrzeć rozmówcy w oczy – to w moim kursie znajdziesz odpowiedź. Podam Ci gotowe odpowiedzi na to, gdzie usiąść, jak zwracać się do innych, aby zostawić po sobie odpowiednie wrażenie.
Moduł 3

Język perswazji

Wyobraź sobie, że od teraz każdą rozmowę rozgrywasz w odpowiedni sposób. Tak jak chcesz. Zależy Ci na tym, aby inni zauważyli Twoje mocne strony? Użyj magicznych słów. A może chcesz, żeby ludzie słuchali Cię z zainteresowaniem? Na tym kursie dowiesz się, jak to robić!

Specjalista w najlepszym tego słowa znaczeniu! Konrad to osoba rzetelna, z ogromną wiedzą i umiejętnościami niezwykle cennymi w pracy z ludźmi. Pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych, uczy zachowań i gestów, pomaga odczytywać emocje innych ludzi. Profesjonalnie przekazuje swoją wiedzę na kursach, oraz na YouTube.
Sprawia, że rozmowa przebiega komfortowo i pomaga poprawić relacje z innymi ludźmi.
⭐⭐⭐⭐⭐

Zobaczysz

Na wybranych przykładach pokażę Ci oznaki zniecierpliwienia i ekscytacji, których na pierwszy rzut oka nie da się dostrzec. Dzięki temu w przyszłości rozpoznasz, czy ktoś chce z Tobą spędzać czas lub wejść w biznes.

Poćwiczysz

Teoria teorią, ale praktyka jest bardzo ważna. Dlatego przygotowałem dla Ciebie ćwiczenia, które wprowadzą Cię w tajniki wykrywania emocji. Przygotuj się, bo będziesz miał_a co robić! Poprowadzę Cię przez zadania indywidualne oraz grupowe.

Doświadczysz

Język to potężne narzędzie. Niektórzy potrzebują innych środków, żeby przekonać kogoś do działania. My posłużymy się innym rozwiązaniem. Nie dość, że przekonasz rozmówcę słowami, to jeszcze - za pomocą Twoich sugestii - będzie myślał, że to jego pomysł!

OPINIE KURSANTÓW

Ponad 50 różnych tematów, a Ty poznasz każdy z nich!

Między innymi:

Uściski dłoni

Uścisk dłoni to ważny element każdego spotkania. Jak podać dłoń? Lekko, a może mocno? Gdy jesteś w towarzystwie kobiet (jako mężczyzna) - jak się z nimi przywitać? Podczas kursu rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Zarządzanie przestrzenią

Podczas rozmów i spotkań zajmujemy pewną przestrzeń. Jedni zajmują jej więcej, inni mniej. Dlatego też pokażę Ci, w jaki sposób dobrze zajmować przestrzeń i ją efektywnie wykorzystać. Poruszymy między innymi takie tematy jak siadanie przy stole. Pod jakim kątem? W jakiej kolejności?

Przeramowanie

Zdarza się, że nie potrafimy sobie poradzić z istniejącym problemem. Lub też ktoś nas ocenia, a my czujemy się tym przytłoczeni. Jest takie narzędzie jak reframing, które pozwoli w odpowiedni sposób przekształcić pierwotne znaczenie. Brzmi obiecująco? Przyjdź tylko na kurs, a dowiesz się jak potężna jest ta technika!

Podstawy obserwacji

Trochę teorii nie zaszkodzi. Abyś mógł dobrze zrozumieć podstawy obserwacji, opowiem Ci o kilku zasadach, które będą bazą do Twojego analizowania.

Autoobserwacja

Im bardziej będziesz świadomy_a swoich gestów i zachowań, tym lepiej będziesz analizować czyjeś zachowanie. Autoobserwacja sprawia, że stajesz się wrażliwszy_a nie tylko na siebie, ale też na innych.

Jak przekonać inną osobę do swojego zdania?

Przypomnij sobie moment, kiedy chciałeś_aś kogoś przekonać i mówiłeś_aś do niego swoimi słowami. Właśnie wtedy popełniałeś_aś wielki błąd! Jeśli chcesz kogoś przekonać – musisz użyć jego języka. Powiem Ci jak się go nauczyć.

Gesty świadczące o kłamstwie

Temat, którego stale się uczę i który dla każdego jest bardzo intrygujący. Chodzi o kłamstwo. Przypomnij sobie jak znajomy wodził Cię za nos, ciągle wymyślając nowe bajki. Wierzyłeś bezgranicznie, prawda? Na szczęście na Treningu Komunikacji dowiesz się o indykatorach kłamstwa, dzięki którym możesz zdemaskować delikwenta. Brzmi interesująco, co?

Ćwiczenia

Pomagają Ci one zapamiętać i lepiej opanować przyswojony materiał. Przygotowałem dla Ciebie trochę ćwiczeń w postaci wybranych wywiadów, tekstów i zadań, które pozwolą Ci opanować wszelkie poruszone tematy.

Pierwsze wrażenie

Przypomnij sobie sytuację, jak nie najlepiej wypadłeś_aś w towarzystwie. Nie wiedziałeś_aś, jak rozpocząć rozmowę i zaczął zżerać Cię stres. Na Treningu Komunikacji dowiesz się, w jaki sposób zrobić dobre wrażenie od samego początku i zaskarbić sobie przychylność towarzystwa.

Rodzaje przestrzeni

Jest to bardzo ważny temat, który wielu trenerów pomija. Wyobraź sobie, że każdego otaczają niewidzialne strefy. Od publicznej po intymną. Ingerencja w zbyt osobistą przestrzeń skutkuje wycofaniem się rozmówcy, zwiększeniem dystansu oraz nieufnością. Naucz się, czym są i jak nimi zarządzać!

Dostosuj się do rozmówcy

Zastanawiałeś_aś się, co sprawia, że z kimś się dogadujesz? Na kursie znajdziesz na to odpowiedź! Temat ten został odkryty dopiero niedawno, a my go poruszymy.

Zacznij analizować gesty

Codziennie rozmawiasz z wieloma osobami. Mówią jedno, ale czują drugie, a myślą trzecie. Zwróć uwagę na kierunek stóp, częstotliwość mrugnięć, a zaczniesz dostrzegać niespójności w zachowaniu.

Naucz się języka perswazji

Wyobraź sobie, że od teraz każdą rozmowę rozgrywasz w odpowiedni sposób. Tak jak chcesz. Zależy Ci na tym, aby przekonać kogoś do sprzedaży? Użyj magicznych słów. Chcesz, żeby ludzie słuchali Cię z zainteresowaniem? Na tym kursie dowiesz się jak to robić!
Na przykładzie tekstu zapraszającego w kawiarni Kombinat Coffee & Bar – zobacz, jaka jest różnica w odbiorze!

Previous
Next

ZAUFANIE SPOŁECZNOŚCI.

BLISKO 200 000 SUBSKRYBENTÓW

Jedną z najważniejszych rzeczy w zdobywaniu zaufania jest stabilność i determinacja. Przyglądając się mojej działalności można z łatwością zrozumieć, że nie jestem na rynku od miesiąca. Wieloletni warsztat i ciągłe kształtowanie najlepszej formy zajmuje mi większość czasu. Dzięki temu wiem, że przygotowane dla widzów oraz kursantów produkty mogą być najwyższej jakości. Ilość wyświetleń pod każdym filmem jest dowodem na to, że przygotowane przeze mnie treści są interesujące, a do tego inspirujące i zachęcające do działania.

CO OTRZYMUJESZ

8 argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję

Oszczędzaj swój czas

Na moich warsztatach skupimy się jedynie na konkretach i efektach. Nastaw się zatem na niezapomniane doświadczenia.

Pozyskaj wiedzę od praktyka

Moje praktyczne podejście do tematów owocuje efektami. Nie jestem z tych, co przeczytają książkę i uważają, że wszystko wiedzą. TRENING jest u mnie na pierwszym miejscu.

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI

Klienci traktowani są przeze mnie z szacunkiem i priorytetowo. Żaden z moich klientów nie narzekał na współpracę. Kiedy tylko mogę, stosuję zasadę win-win.

ZNIŻKI nawet 50% taniej

Kursy stacjonarne ewoluują i zmienia się ich program. Za każdym razem nauczysz się czegoś nowego. Jeśli zdecydujesz się przyjść kolejny raz – zapłacisz połowę wartości kursu.

Uniwersalne podejście

Kurs przygotowany jest z myślą o początkujących, jak i średniozaawansowanych uczestnikach. W kursach staram się zawrzeć nieszablonowe rozwiązania.

Wsparcie mentalne

Po warsztacie otrzymasz dostęp do grupy, gdzie możesz otrzymać dodatkową pomoc, informację zwrotną czy możliwość przedyskutowania swojego problemu.

Networking / Społeczność

Z doświadczenia wiem, że w takie miejsca przychodzą ludzie przyjaźni i przedsiębiorczy. Poznaj nowe osoby, ćwicz z nimi i buduj niezapomniane relacje.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

Po ukończeniu kursu otrzymujesz fizyczny dyplom, który może przydać Ci się do budowania kariery lub do załączenia w CV. Warto zainwestować w siebie.

“Nie chodzi o to co powiedziałeś, ale jak wyglądałeś, kiedy to mówiłeś”

O MNIE

JESTEM TRENEREM
UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNYCH

Od 2019 roku prowadzę markę Między Słowami. Pomagam ludziom, którzy nie czują się komfortowo w relacjach z innymi. Obserwuję ludzkie zachowanie i prowadzę prywatne konsultacje z klientami.

Udostępniam również kursy online – Obserwowanie Mowy Ciała, Tylko Raz oraz serię transmisji LIVE. Dzięki temu osoby, którym zależy na świadomej komunikacji mogą zdobyć odpowiednią wiedzę, choć nie zawsze mają budżet ani czas na spotkanie z trenerem.

Z satysfakcją nagrywam filmy na kanał YouTube jednoczący blisko 200 000 widzów (aktualnie najpopularniejszy na polskim rynku o tej tematyce). Moim zadaniem jest szerzenie wiedzy o komunikacji międzyludzkiej oraz dzielenie się sposobami na świadome budowanie relacji.

Sporadycznie prowadzę warsztaty dla Uczelni ASBIRO. Moje filmy są wyświetlane w szkołach i na uczelniach. Stworzyłem ponad 100 filmów, a przeszkoliłem fizycznie kilka tysięcy osób. Z moich usług korzystali m.in.: Smyk, naTemat.pl, Columbus, Wiosna Przedsiębiorców, Klub 555, czy koła naukowe na uczelniach wyższych. 

Konrad siedzący przed komputerem, Z kanału Między Słowami

KONRAD GŁADYSZEK

TAKI KURS POWINIEN UKOŃCZYĆ KAŻDY

Wybierając opcję premium oszczędzasz 50 PLN!
A w przypadku wersji master aż 353 PLN!

Najlepsza opcja to:

SZKOLENIE 🏷️

Trening Komunikacji
630 PLN
 • Szkolenie „Trening komunikacji”
 • Wiedza teoretyczna
 • Ćwiczenia
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
 • Fizyczny, imienny certyfikat
 • Zniżki na kolejne kursy
Polecany

PREMIUM ⭐

Trening + Konsultacja
830 PLN
 • Szkolenie „Trening komunikacji”
 • Wiedza teoretyczna
 • Ćwiczenia
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
 • Fizyczny, imienny certyfikat
 • Zniżki na kolejne kursy
 • Dodatkowo:
 • Konsultacja online - 60 minut
 • Oszczędzasz: 50 PLN

MASTER

Wszystkie Kursy
1230 PLN
 • Szkolenie „Trening komunikacji”
 • Wiedza teoretyczna
 • Ćwiczenia
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
 • Fizyczny, imienny certyfikat
 • Zniżki na kolejne kursy
 • Dodatkowo:
 • Konsultacja online - 60 minut
 • Kurs online „Poradnik Wykrywania Kłamstwa”
 • Kurs online „Pierwsze Wrażenie - Tylko Raz”
 • Kurs online „Obserwowanie Mowy Ciała”
 • Oszczędzasz: 353 PLN

Albo

Warsztat odbędzie się już za:

dni
godzin
minut
sekund

Po otwarciu zapisów — kurs będzie
w promocyjnych cenach (widocznych w ofercie).
Po zakończeniu cena w ofertach wzrasta!

Ilość  miejsc ograniczona!
Maksymalna ilość uczestników: 24!

Kup szybko i bezpiecznie

Pressenter
Pressenter
Turniej autoprezentacji
Read More
Konrad jest bardzo zaangażowanym i profesjonalnym mówcą! Współpracuje z nami w ramach turnieju wystąpień publicznych jako trener i ekspert, co docenia społeczność akademicka całej Polski! 🎙️🏆
Jonasz Osmenda
Jonasz Osmenda
Właściciel sklepu
Read More
Bez wahania mogę polecić kursy Konrada wszystkim osobom, które chciałyby poznać sekrety komunikacji niewerbalnej, co pozwoli spojrzeć na swojego rozmówce z zupełnie innej perspektywy.
Wiedza jest przekazywana w bardzo ciekawy sposób i poparta przykładami z życia codziennego, dzięki czemu łatwo zostaje w pamięci i zaraz po ukończeniu kursu możemy zacząć swoją przygodę z mową ciała.
Bartosz Graczyk
Bartosz Graczyk
Media Przyszłości
Read More
Współpraca z Panem Konradem Gładyszkiem to ogromną przyjemność.
Cieszymy się, że zgodził się wystąpić w roli prelegenta podczas Konferencji Media Przyszłości 2023.
Uczestnicy i Uczestniczki wydarzenia byli zachwyceni prelekcją. Jesteśmy wdzięczni, że mieli okazję poznać praktyczne wskazówki i wiedzę, którą wykorzystają w życiu zawodowym, stawiając pierwsze kroki na dziennikarskiej ścieżce kariery.
Agnieszka M. Piecuch
Agnieszka M. Piecuch
Przewodnik po Szwajcarii
Read More
Specjalista w najlepszym tego słowa znaczeniu! Konrad to osoba rzetelna, z ogromną wiedzą i umiejętnościami niezwykle cennymi w pracy z ludźmi.
Pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych.
Uczy interpretacji zachowań, gestów oraz jak odczytywać emocje innych ludzi.
Profesjonalnie przekazuje swoją wiedzę na kursach, oraz na YouTube. Sprawia, że rozmowa przebiega komfortowo i pomaga poprawić relacje z innymi ludźmi.
Previous
Next