Co byś powiedział na świadome wpływanie na zachowanie rozmówcy?

Zapytam krótko - wolałbyś nauczyć się obserwować mimikę znajomych i odkrywać ich prawdziwe emocje czy posiąść tajemny, perswazyjny język dzięki któremu przekonasz ludzi do swoich planów lub sprzedaży produktów?

Umówmy się. Trafiłeś na tę stronę, bo interesuje Cię kurs na którym dowiesz się o technikach obserwacji. To pewne.

Zanim wszystko, słowo wstępu.

Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, że wchodzisz w różne relacje. Jednych lubisz, innych nienawidzisz. Ktoś Cię kocha, a ktoś unika. Podczas każdego spotkania patrzysz na oczy, usta, ruch rąk, postawę ciała. Słuchasz głosu - bo może być podwyższony lub obniżony. Cichy albo donośny. Ktoś przekonuje Cię jednym zdaniem, z kolei inna osoba nawet nie byłaby w stanie. Jakie są różnice? Co wywołuje w Tobie takie stany?

Dziś natrafiłeś na jeden z ważniejszych rozdziałów w swoim życiu. Mówię to z przekonaniem, bo dosłownie od teraz Twoje kontakty z innymi mogą zmienić się absolutnie. Pytanie czy brzmi to absurdalnie? Być może. To wszystko zależy od Ciebie i Twojej interpretacji. Ale to jest właśnie rdzeń tego co za chwilę Ci zaproponuję.

Trening komunikacji to skrzynka z narzędziami, która będzie Ci towarzyszyć podczas rozmów z każdym. Chcesz nauczyć się obserwować napięcie mięśni oraz mikroekspresje? Poszukujesz osoby, która jasno wytłumaczy Ci co znaczą konkretne, subtelne gesty? W takim razie czytaj dalej.

Dobrze, że jesteś

W tym miejscu pokrótce opowiem Ci kim jestem, abyś wiedział jak możesz na tym skorzystać. Od dłuższego czasu pomagam ludziom w nawiązywaniu relacji. Prowadzę kanał na youtube, gdzie uczę analizowania mowy ciała. Ponadto poznaję ludzi pokazując im jak lepiej się komunikować. Być może jesteś nieśmiały i masz już tego dość albo jesteś nieogarnięty w relacjach i nie wiesz kiedy ktoś się z Ciebie nabija, a kiedy mówi poważnie. Od tego jestem ja i mój warsztat, aby takie pytania przestały zaprzątać Twoją głowę. Najpierw znajdziemy problem, a później go rozwiążemy.

Trzy różne kursy w jednym

tak jak lubisz

Mowa ciała

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o innych, niż sami chcą o sobie powiedzieć musisz obserwować ich ciało. Z badań wynika, że w głównej mierze posługujemy się komunikacją niewerbalną. Dlatego tak ważne jest, żebyś nauczył się jak to robić. Podobno w ciągu 1/10 sekundy już możesz określić czy kogoś polubisz czy nie. Jak widzisz, w natychmiastowym tempie oceniamy ludzi, czasem niepoprawnie. Przyjdź na kurs i dowiedz się jak wykrywać zniecierpliwienie w rozmówcy lub ekscytację w partnerze, który nie chce Ci tego okazać.


Odpowiednie wrażenie

Temat dla ludzi, którzy chcą pokazać się z dobrej strony, ale nie wiedzą jak. Jeśli boisz się pierwszy odezwać albo patrzyć w oczy rozmówcy - na moim kursie znajdziesz odpowiedź. Podam Ci gotowe odpowiedzi na to gdzie usiąść, jak się zwracać do innych, aby zostawić po sobie odpowiednie wrażenie.


Perswazyjny język

Wyobraź sobie, że od teraz każdą rozmowę rozgrywasz w odpowiedni sposób. Tak jak chcesz. Zależy Ci na tym, aby przekonać kogoś do sprzedaży? Użyj magicznych słów. Chcesz, żeby ludzie słuchali Cię z zainteresowaniem? Na tym kursie dowiesz się jak to robić!

 

Zobaczysz

Na wybranych przykładach pokażę Ci oznaki zniecierpliwienia i ekscytacji, których byś nigdy nie dostrzegł. Dzięki temu w przyszłości rozpoznasz czy ktoś chce z Tobą spędzać czas lub wejść w biznes.


 

Poćwiczysz

Teoria teorią, ale praktyka jest bardzo ważna. Dlatego przygotowałem dla Ciebie ćwiczenia, które wprowadzą Cię w tajniki wykrywania emocji. Przygotuj się, bo będziesz miał co robić! Poprowadzę Cię przez zadania indywidualne oraz grupowe.


 

Doświadczysz

Język to potężne narzędzie. Niektórzy potrzebują siły fizycznej, żeby przekonać kogoś do działania. My posłużymy się innym rozwiązaniem. Nie dość, że przekonasz rozmówcę słowami, to jeszcze za pomocą sugestii będzie myślał, że to jego pomysł!

Ponad 50 różnych tematów

a Ty poznasz lub przećwiczysz każdy!

Podstawy obserwacji

Trochę teorii nie zaszkodzi. Abyś mógł dobrze zrozumieć podstawy obserwacji, opowiem Ci trochę o kilku zasadach, które będą bazą do Twojego analizowania.

Autoobserwacja

Im bardziej będziesz świadomy swoich gestów i zachowań, tym lepiej będziesz analizować czyjeś zachowanie. Autoobserwacja sprawia, że stajesz się wrażliwszy nie tylko na siebie, ale też na innych.

Pierwsze wrażenie

Przypomnij sobie sytuację, jak nie najlepiej wypadłeś w towarzystwie. Nie wiedziałeś jak rozpocząć rozmowę i zaczął zżerać Cię stres. Na treningu komunikacji dowiesz się w jaki sposób dobrze wypaść od samego początku i zaskarbić sobie przychylność towarzystwa.

Dostosuj się do rozmówcy

Zastanawiałeś się co sprawia, że z kimś się dogadujesz? Na kursie znajdziesz na to odpowiedź! Podpowiem, że temat został niedawno odkryty, a dowiesz się o nim na treningu!

Jak przekonać inną osobę do swojego zdania?

Przypomnij sobie moment kiedy chciałeś kogoś przekonać i mówiłeś do niego swoimi słowami. Właśnie wtedy popełniłeś wielki błąd! Ponieważ jeśli chcesz kogoś przekonać - musisz użyć jego języka. Powiem Ci jak się go nauczyć.

Zarządzanie przestrzenią

Podczas rozmów i spotkań zajmujemy pewne miejsce. Jedni zajmują jej więcej, inni mniej. Dlatego też pokażę Ci na czym polega zajmowanie przestrzeni i jak wykorzystywać ją najefektywniej. Poruszymy między innymi takie tematy jak siadać przy stole, pod jakim kątem czy też w jakiej kolejności.

Przeramowanie

Zdarza się, że nie potrafimy sobie poradzić z istniejącym problemem. Lub też ktoś nas ocenia, a my czujemy się przytłoczeni oceną. Jest takie narzędzie jak reframing, które pozwoli nam w odpowiedni sposób przekształcić nadane znaczenie. Brzmi obiecująco? Przyjdź tylko na kurs, a dowiesz się jak potężna jest ta technika!

Rodzaje przestrzeni

Bardzo ważny temat, który wiele trenerów pomija. Wyobraź sobie, że każdego otaczają niewidzialne strefy. Od publicznej po intymną. Ingerencja w zbyt osobistą bańkę skutkuje wycofaniem rozmówcy i zwiększeniem dystansu oraz nieufnością. Naucz się czym są i jak nimi zarządzać!

Gesty świadczące o kłamstwie

Temat, którego nadal się uczę i jest dla każdego bardzo intrygujący. Chodzi o kłamstwo. Przypomnij sobie jak znajomy wodził Cię za nos, ciągle wymyślając nowe bajki. Wierzyłeś bezgranicznie, prawda? Na szczęście na treningu komunikacji dowiesz się o indykatorach kłamstwa, dzięki którym możesz zdemaskować delikwenta. Brzmi interesująco, co?

Uściski dłoni

Uścisk dłoni to ważny element każdego spotkania. Jak podać dłoń? Lekko, a może mocno? Co gorsza - jestem w towarzystwie kobiet - jak się z nimi przywitać? Na treningu rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Ćwiczenia

pomagają zapamiętać i lepiej opanować świeżo przyswojony materiał. Dlatego przygotowałem dla Ciebie trochę ćwiczeń w postaci wybranych wywiadów, tekstów i zadań, które pozwolą Ci opanować powyższe tematy.

Zacznij analizować gesty

Naucz się języka perswazji

CIEKAWY CO SĄDZĄ KURSANCI?

Trening Komunikacji to:

Uczestnictwo w treningu

Wraz z innymi uczestnikami. Pełnowymiarowy trening z trzech różnych dziedzin!

Networking

Oprócz samego treningu, będziesz miał okazję poznać ludzi, którzy również pasjonują się tym tematem co Ty. Wymiana kontaktów często owocuje korzystnymi znajomościami.

Ćwiczenia

Oprócz nabycia wiedzy, będziesz miał okazję obejrzeć przygotowane materiały i dostrzec subtelne gesty i zachowania świadczące np. o kłamstwie!

Sytuacje z życia wzięte

Zwykle w opiniach o kursie słyszę słowa:"przykłady oparte na życiowych sytuacjach, podoba mi się!" Dlatego dbam o to, aby historie i techniki były oparte na prawdziwych sytuacjach. Dzięki temu lepiej odnajdziesz się w temacie.

Perswazyjny język

Najskuteczniejsze techniki wpływające na decyzję rozmówcy. Kiedyś musiałeś iść na rozbudowany kilkudniowy kurs, aby dowiedzieć się o dużej ilości technik. My skupimy się na kilku najskuteczniejszych.

Zniżki na pozostałe kursy

Część klientów wraca ponownie, bo chcą się rozwijać i są głodni wiedzy. Dlatego też dla stałych klientów przygotowałem specjalne kody rabatowe!

Certyfikat

Na zakończenie kursu otrzymujesz ode mnie imienny certyfikat poświadczający Twój udział w Treningu Komunikacji.

+ ZNIŻKI:

Konsultacja indywidualna


Niektóre sprawy wymagają prywatnych spotkań i podjęcia poszczególnych kroków. Jeśli czujesz taką potrzebę, umówmy się na indywidualne spotkanie po treningu.
Czas trwania: 2 godziny

Konsultacja online


Chcesz omówić problem, ale nie możemy się spotkać na żywo? Nie ma problemu. W dobie internetu możemy przedyskutować problem i wspólnie go rozwiązać przez komputer.

 
logodofaktury

TRENING KOMUNIKACJI

 • Podstawy obserwacji
 • Autoobserwacja
 • Jak dominować w towarzystwie?
 • Uściski dłoni
 • Sposób na pierwszą rozmowę
 • O pierwszym wrażeniu
 • Rodzaje przestrzeni
 • Zarządzanie przestrzenią
 • Systemy reprezentacyjne
 • Dostosuj się do rozmówcy
 • Przeramowanie
 • Perswazyjny język