Dowiedz się więcej o mojej działalności

Kim jestem

Zorientowany na skuteczność

'Celem' jest
porozumienie

Nazywam się Konrad Gładyszek i pomagam ludziom, którzy nie czują się komfortowo w relacjach z innymi.
Jestem również autorem kanału Między Słowami (173.000 widzów) i twórcą kursu “Tylko Raz” o pierwszym wrażeniu.

Sprawa jest prosta: Mam kilka pomysłów i narzędzi, które skutecznie uczą jak wyjść do ludzi i dobrze się przy tym bawić.
Pozwól mi zostać Twoim instruktorem i daj się poprowadzić w temacie umiejętności interpersonalnych.

01

Zrozumienie

Jednym z trzech głównych filarów jest zrozumienie tematu, którym się zajmuję. Bez niego nie ma mowy o skutecznym działaniu.

02

Dociekliwość

Swoją pracę nie kończę na podstawowych odpowiedziach. Drążę, szukam i sprawdzam, aby zwiększyć prawdopodobieństwo skuteczności.

03

Działanie

Następnie tworzę plan i wdrażam go w życie sukcesywnie dążąc do osiągnięcia zadowalającego celu, wprawiając w zadowolenie zdecydowaną większość klientów.

“Nie chodzi o to co powiedziałeś, ale jak wyglądałeś, kiedy to mówiłeś”.

Allan Pease

Historia działalności

W 2012 roku

postanowiłem zmienić dotychczasowe życie towarzyskie i w końcu stać się osobą, która może wziąć własny los w swoje ręce. Dokuczały mi słabe relacje, brak kontroli rozmowy i pewności siebie. Zapisałem się na prywatne szkolenia na których zdobyłem umiejętności interpersonalne i już wtedy poczułem efekty pracy nad swoim wizerunkiem. Dwa lata później rozpocząłem studiowanie psychologii na kierunku relacje międzyludzkie. W międzyczasie przyjmowałem pierwsze zlecenia i obserwowałem jak zachowujemy się w społeczeństwie. W bieżącym roku z powodzeniem kontynuuję swoje czynności, a wspominając 2012 rok – to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Komunikacja jest kluczem

Osobisty konsultant

Notka prasowa

Konrad Gładyszek jest doradcą w relacjach interpersonalnych. Ukończył psychologię na kierunku relacje międzyludzkie oraz kursy Neurolingwistycznego Programowania. Prowadzi kanał na Youtube na którym omawia tajniki mowy ciała, ciekawostki na temat umiejętności interpersonalnych. Od 2018 roku prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu obsługi klienta, komunikacji niewerbalnej i odpowiedniego wizerunku.

Komu pomagam

Klientom indywidualnym;
Pracownikom i właścicielom firm;
Studentom.

Jak pomagam

Za pomocą kursów online gotowych do wykonania oraz podczas konsultacji indywidualnych po wcześniejszym kontakcie. Prowadzę również szkolenia dla firm z obsługi klienta.

Dlaczego warto ze mną współpracować

Wyróżnia mnie świeże podejście do omawianych problemów, pozostawianie swobody w wybranych obszarach oraz wysoki współczynnik satysfakcji klientów.
Zaakceptowane sprawy
90%
Satysfakcja Klientów
95%

Pomagam na każdym kroku ścieżki komunikacji interpersonalnej

Czego potrzebujesz?

Pracuję na tych polach

Przestrzeń biznesowa

Szkolenia z pracownikami, menedżerami i właścicielami firm. Indywidualnie i grupowo.
Biznes

Przestrzeń towarzyska

Szkolenia otwarte i online dla osób, które chcą poprawić jakość swoich umiejętności interpersonalnych. Z tematyki mowy ciała, wypowiadania się i wykrywania emocji.
Kontakty
Odtwórz wideo
"Odpowiadam na każde zapytanie ofertowe. Zgłoś się do mnie, a postaram Ci się pomóc.”
Konrad Gładyszek

Referencje biznesowe indywidualne

0 +
Studentów
0 +
Przeszkolonych osób
0 +
Widzów na Youtube

Ważne rzeczy, o których powinieneś wiedzieć

Pytania i odpowiedzi

Ukończyłem Psychologię na kierunku Relacje międzyludzkie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Kilka lat wcześniej zakończyłem szkolenia NLP Practitioner, Master NLP oraz Trening Trenerski NLP w Instytucie Neurolingwistyki w Warszawie.

Od 2012 r. zdobywam wiedzę z zakresu komunikacji międzyludzkiej z kursów, literatury oraz przede wszystkim z obserwacji.

Od 2019 r. prowadzę konsultacje oraz szkolenia otwarte z umiejętności interpersonalnych, dzięki czemu zdobywam nowe spostrzeżenia podczas pracy ze studentami.

Wiele zależy od naszej pracy. Od tego na ile jesteś zmotywowany/a do działania oraz jakie masz zasoby. Jeśli Twój przypadek nie kwalifikuje się do naszej pracy – dam Ci znać od razu, aby zaoszczędzić czas, energię i pieniądze. 
Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli – osiągniesz znaczącą poprawę w tym, w czym aktualnie masz problem. Mowa tutaj o skutecznej komunikacji, pewności siebie czy odpowiednim odczytywaniu mowy ciała.

Aktualnie darmową wiedzę przedstawiam na kanale Youtube, to jest medium na którym możesz dowiedzieć się podstaw. Jeśli jednak potrzebujesz konkretnego, indywidualnego wsparcia, skorzystaj z dostępnych ofert.

Zdecydowanie najlepiej poprzez formularz kontaktowy. W dni robocze staram się odpowiadać niemal natychmiast.

Czasami trafiają do mnie osoby, które nie potrafią określić problemu, ale chcą coś zmienić. W takim wypadku również jestem w stanie pomóc – na początku umawiamy się na pierwszą sesję zapoznawczą. Jeśli jesteśmy razem zdecydowani, aby rozpocząć pracę – rozpoczyna się magia.