WYBIERZ WSZYSTKIE INTERESUJĄCE CIĘ KURSY
ZREALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT NALICZANY AUTOMATYCZNIE

E-learning

Przedstawiam listę wszystkich produktów w moim sklepie internetowym!

Są to kursy online, które po zakupie natychmiast są dla Ciebie dostępne i możesz rozpocząć naukę. Klikając w przycisk “Rozpocznij przygodę” przechodzisz do strony kursu, gdzie znajduje się więcej szczegółów. Po zakupie kursu zjedź na dół kursu, aby rozpocząć pierwszą lekcję.

Obserwowanie mowy ciała

Zapisując się na ten kurs nauczysz się analizowania mowy ciała rozmówców. Będą poruszane tematy uścisku dłoni, rozpoznawanie stresu i wiele innych przydatnych technik. Pomówimy również o pierwszym wrażeniu. Jest to produkt zawierający zbiór informacji o tym, jak czytać innych ludzi. Jeśli nie wiesz m.in. jak wykrywać nieszczerość, rozpoznawać charaktery ludzi oraz jak być charyzmatycznym, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
Jest w atrakcyjnej cenie przez co możesz sobie pozwolić na rozpoczęcie przygody z podstawami analizowania innych, a jeśli Ci się spodoba i powiesz “to jest to” – będziesz inwestował w swój rozwój większymi projektami.

Poradnik wykrywania kłamstwa

Ten kurs został stworzony dla chcących wykrywać większość kłamstw w życiu codziennym. Ludzie okłamują się na co dzień. I gdyby ich ciało jawnie zdradzało niespójność, bardzo szybko by się oduczyli to robić. Ale nie jest to takie oczywiste.
I skłamałbym, gdybym powiedział, że po tym kursie wychwycisz wszystkie, dosłownie wszystkie oznaki fałszu. Tak nie będzie i nie mam zamiaru mydlić Ci oczu.  Jednak otwarcie powiem, że jesteśmy w stanie zwiększyć Twoje kompetencje w wykrywaniu kłamstwa. Otrzymasz podstawowe oraz rozszerzone narzędzia, którymi posługują się ludzie obeznani w temacie.

Tylko Raz

Naucz się jak zdobywać natychmiastowo zaufanie wśród nowych znajomych. Ten kurs uczy umiejętności interpersonalnych, dzięki którym staniesz się komunikatywny i otwarty na nowe znajomości. Kurs zawiera różnorodne zadania, które studenci wykonują w sklepach, na ulicy czy przy znajomych!
 
Mój kurs online “Tylko Raz” jest przeznaczony dla każdego kto chce wyciągnąć jak najwięcej z relacji z innymi – nieważne czy jesteś studentem, pracownikiem czy właścicielem wielkiej korporacji.