Poradnik wykrywania kłamstwa

Aktualny status kursu
Nie rozpoczęty
Cena
249 zł
Rozpocznij kurs

W życiu często spotykamy się z kłamstwami. Większość z nich jest niegroźna, jednak są takie, które warto dostrzec. Ten kurs wyjaśnia w jaki sposób wykrywać kłamstwo, czym jest oraz jakie są jego rodzaje.
Ponadto znajdują się w nim ćwiczenia pomagające wykryć kłamstwo w życiu codziennym.

Ten kurs został stworzony dla chcących wykrywać większość kłamstw w życiu codziennym. Ludzie okłamują się na co dzień. I gdyby ich ciało jawnie zdradzało niespójność, bardzo szybko by się oduczyli to robić. Ale nie jest to takie oczywiste. Przecieki w zachowaniu są bardzo subtelne, czasami niemalże niewidoczne. 
I skłamałbym, gdybym powiedział, że po tym kursie wychwycisz wszystkie, dosłownie wszystkie oznaki fałszu. 
Tak nie będzie i nie mam zamiaru mydlić Ci oczu. 
Jednak otwarcie powiem, że jesteśmy w stanie zwiększyć Twoje kompetencje w wykrywaniu kłamstwa. Otrzymasz podstawowe oraz rozszerzone narzędzia, którymi posługują się ludzie obeznani w temacie. Zwiększy to Twoją czujność i gotowość do działania. Nauczysz się również, że nie zawsze wyjawianie czyjegoś kłamstwa na światło dzienne jest najlepszym rozwiązaniem. Niektóre rzeczy lepiej, żeby pozostały pod powierzchnią, a ja Ci powiem dlaczego. Wyobraź sobie, że za chwilę Twój umysł zacznie przyjmować nowe informacje, jego uwaga będzie skierowana na zachowania innych i krytycznym okiem spojrzysz na najbliższe składane Ci “atrakcyjne” oferty. 
Jeszcze jedno.
Jeśli masz wrażenie, że nauczę Cię bezrefleksyjnie wykrywać kłamstwa nawet tam, gdzie ich nie ma to jesteś w błędzie. Ponieważ pierwsza część kursu poświęcona jest właśnie środkom ostrożności, tego jak poruszać się w tej dziedzinie. Jeśli już niepoprawnie kogoś odczytasz kogoś intencje to prędzej nabierzesz się na podobne kłamstwo co w przeszłości, niż to, że będziesz kwestionować absolutne fakty.

Na koniec szkolenia zostaniesz zaproszony do zaliczenia testu z opanowanego materiału. Ukończenie go z sukcesem pozwoli Ci otrzymać CERTYFIKAT świadczący o zakończeniu kursu z powodzeniem. Potraktuj go, jako dowód swoich wysokich ambicji, chęci osiągnięcia więcej niż inni. Spoglądaj na niego z satysfakcją.

Zawartość kursu: PORADNIK WYKRYWANIA KŁAMSTWA

Film wideo z praktycznymi informacjami

Przygotowałem dla Ciebie wcześniej nagrany materiał wideo. Jest w nim skumulowana wiedza, którą zdobyłem na przestrzeni ostatnich lat. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z poradnikiem o wykrywaniu kłamstwa, to ten produkt jest idealnym początkiem. Jest w atrakcyjnej cenie przez co możesz sobie pozwolić na rozpoczęcie przygody z podstawami analizowania innych, a jeśli Ci się spodoba i powiesz “to jest to” – będziesz inwestował w swój rozwój większymi projektami.

Test oraz elektroniczny certyfikat

Po zakończeniu kursu zostaniesz przekierowany do działu, w którym odpowiesz na pytania. Ma za zadanie usystematyzować Twoją wiedzę zdobytą na naszym spotkaniu. Gdy osiągniesz wynik min. 80% – otrzymasz elektroniczny certyfikat, który będziesz mógł pobrać na komputer lub smartfon. Następnie możesz go wydrukować, dołączyć do CV lub po prostu zachować.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:

PODSTAWY NA TEMAT KŁAMSTWA

Żeby nauczyć się wykrywać kłamstwo trzeba najpierw określić czym faktycznie jest. Zajmiemy się podstawami i wszystko wyjaśnimy sobie na spokojnie. 

BŁĘDY JĘZYKOWE
Zdarzyło Ci się kiedyś przejęzyczyć podczas kłamania? Uczucie narastającego ciepła w Twoim ciele oraz pocące się ręce dały o sobie znać. Tak jest często w sytuacjach, gdy kłamiemy. Opowiemy sobie o poszczególnych błędach jakie wykonujemy podczas kłamania.
OBRONA PRZED KŁAMSTWAMI Prawdopodobnie zainteresował Cię ten kurs, aby lepiej chronić się przed nadużyciami osób trzecich. Z łatwością przekonywano Cię do pewnej wersji, a Ty bezrefleksyjnie w to wierzysz? Dość tego. Pokażę Ci co zrobić, aby chronić się przed takimi atakami.
SZCZERY CZY FAŁSZYWY UŚMIECH
Jedno z najpopularniejszych zjawisk.
Codziennie wysyłane uśmieszki Twoich znajomych niekoniecznie muszą być szczere. Naucz się w końcu, który uśmiech jest prosto z serca, a który przez zaciśnięte zęby.
WRAŻLIWOŚĆ EMOCJONALNA
Do tej pory rozmowy były prowadzone w sposób chaotyczny, a stan emocjonalny rozmówcy był pod znakiem zapytania. Od teraz Twoja wrażliwość na to co ktoś przeżywa będzie znacznie podwyższona.
ZABIEGI LINGWISTYCZNE
Brzmi tajemniczo, ale jest bardzo proste. Nauczę Cię słuchać ludzi i wyłapywać konkretne słowa, które świadczą o kłamstwie. Najczęściej spotykane jest używanie niepoprawnych czasów, bądź też odpowiadanie całymi zdaniami. Właśnie na tym często wpadają kłamcy.
WŁAŚCIWOŚCI GŁOSU
Na pewno kojarzysz jak głos zaczął Ci drżeć w momencie wypowiadania kłamstwa.
Niestety, nie zawsze to wychwytujemy u innych, bądź też niepoprawnie oceniamy. Ten kurs nauczy Cię na co zwracać uwagę, gdy słyszysz załamanie w głosie obserwowanego.

MIKROEKSPRESJE

Nasze ciało wysyła krótko trwające sygnały podczas kłamania. Tylko nieliczni są w stanie opanować to w 100%. Znaczna większość ludzi zdradza się właśnie przez mikroekspresje, a w tym kursie dowiesz się o nich dużo więcej.
I WIELE INNYCH
To są tylko przykłady tego, co kryje przed Tobą ten kurs. Jest bardzo rozbudowany, a wiedza w nim zawarta w zupełności wystarczy, aby wykryć pierwsze kłamstwa w życiu codziennym.

2

h wideo

24

pytania w teście

1

certyfikat ukończenia

Konrad Gładyszek

Grupa Między Słowami


Założyciel kanału Między Słowami o zasięgu 162.000 subskrybentów.

  • Wsparcie mailowe
  • Zniżki na kolejne kursy
  • Merytoryczna wiedza
  • Certyfikat

Rozwieję Twoją ostatnią wątpliwość. Masz 14 dni.

Zdecyduj się na kurs. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu na konto.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Oczywiście. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę, która jest potwierdzeniem zakupu. Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę wystarczy, że podasz numer NIP podczas zamówienia.

Kurs, który widzisz jest online. Oznacza to, że otrzymujesz dostęp do limitowanych treści, które nie są dostępne dla każdego. Po zrealizowaniu zamówienia natychmiast otrzymujesz dostęp do ścieżki kursu. Wystarczy, że na dole tej strony klikniesz (link do przycisku) i rozpoczniesz kurs. Jest on w formie filmów wideo, które oglądasz na monitorze lub smartfonie. Poszczególne kursy mają zadania, testy lub ćwiczenia. Wszystko jest w opisie produktu.
Każdy kurs kończy się certyfikatem po zdanym teście.

Nie ma najmniejszego problemu. Proces niczym nie różni się od zakupu z Polski.

98% kupujących korzysta z bramki płatności tPay. Jest to autoryzowany system, który przekazuje od razu Twój przelew do mnie, dzięki czemu możesz cieszyć się kursem w ciągu kilku sekund od złożenia zamówienia. Jeśli z jakichś powodów nie możesz korzystać z tego sposobu, mogę podać Ci dane do przelewu bankowego (realizacja trwa trochę dłużej). Nie korzystam z bramki PayPal i nie będę.

Ze swojej strony gwarantuję pełny rok. 365 dni na to, żebyś ukończył kurs tyle razy ile jest Ci to potrzebne. Im prędzej, tym lepiej. Kuj żelazo – póki gorące.

Ukończyłem Psychologię na kierunku Relacje międzyludzkie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Kilka lat wcześniej zakończyłem szkolenia NLP Practitioner, Master NLP oraz Trening Trenerski NLP w Instytucie Neurolingwistyki w Warszawie.

Od 2012 r. zdobywam wiedzę z zakresu komunikacji międzyludzkiej z kursów, literatury oraz przede wszystkim z obserwacji.

Od 2019 r. prowadzę konsultacje oraz szkolenia otwarte z umiejętności interpersonalnych, dzięki czemu zdobywam nowe spostrzeżenia podczas pracy ze studentami.

Staram się odpowiadać na pytania tego samego dnia roboczego, jednak czasami zajmuje to trochę dłużej. Najpoważniej traktuję kontakt mailowy biuro@gladyszek.pl. Kontakt przez media społecznościowe nie traktuję priorytetowo.