Pierwsze wrażenie – Tylko Raz

Aktualny status kursu
Nie rozpoczęty
Cena
297 zł
Rozpocznij kurs

Naucz się jak zdobywać natychmiastowo zaufanie wśród nowych znajomych. Ten kurs uczy umiejętności interpersonalnych, dzięki którym staniesz się komunikatywny i otwarty na nowe znajomości, Kurs zawiera różnorodne zadania, które studenci wykonują w sklepach, na ulicy czy przy znajomych! Cześć, mam na imię Konrad i jestem instruktorem umiejętności interpersonalnych oraz autorem kanału Między Słowami. Mój kurs online “Tylko Raz” jest przeznaczony dla każdego kto chce wyciągnąć jak najwięcej z relacji z innymi – nieważne czy jesteś studentem, pracownikiem czy właścicielem wielkiej korporacji.

Ten kurs odpowiada na pytania typu: Jak rozpocząć pierwszą rozmowę, jak ją prowadzić, jak się zachowywać wśród innych. Ponad 4 godziny praktycznej wiedzy  i zadań o komunikacji między ludźmi, zdobywaniu pewności siebie i o tym jak stać się duszą towarzystwa osiągając poczucie kontroli w rozmowie.

Znajomości to korzyści

On załatwił sobie to po znajomości”. Oho, wyczuwam nutę zazdrości. Cóż w tym złego? Od teraz to Ty będziesz korzystać z odpowiednich kontaktów

Nawiązuj relacje z nieznajomymi

Pamiętasz te krępujące chwile na imprezach? Po tym kursie to się zmieni, nauczę Cię jak “zagadywać” i czuć się dobrze z samym sobą!

Na koniec szkolenia zostaniesz zaproszony do zaliczenia testu z opanowanego materiału. Ukończenie go z sukcesem pozwoli Ci otrzymać CERTYFIKAT świadczący o zakończeniu kursu z powodzeniem. Potraktuj go, jako dowód swoich wysokich ambicji, chęci osiągnięcia więcej niż inni. Spoglądaj na niego z satysfakcją.

Zawartość kursu: Tylko RAZ

Film wideo z praktycznymi informacjami

Przygotowałem dla Ciebie wcześniej nagrany materiał wideo. Jest w nim skumulowana wiedza, którą zdobyłem na przestrzeni ostatnich lat. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z kursem o mowie ciała, to ten produkt jest idealnym początkiem. Jest w atrakcyjnej cenie przez co możesz sobie pozwolić na rozpoczęcie przygody z podstawami analizowania innych, a jeśli Ci się spodoba i powiesz “to jest to” – będziesz inwestował w swój rozwój większymi projektami.

Test oraz elektroniczny certyfikat

Po zakończeniu kursu zostaniesz przekierowany do działu, w którym odpowiesz na pytania. Nie jest trudny, ale ma usystematyzować Twoją wiedzę zdobytą na naszym spotkaniu. Gdy osiągniesz wynik min. 80% – otrzymasz elektroniczny certyfikat, który będziesz mógł pobrać na komputer lub smartfon. Następnie możesz go wydrukować, dołączyć do CV lub po prostu zachować.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:

PODSTAWY OBSERWACJI

3 złote zasady, którym kierują się osoby świadomie analizujące mowę ciała innych.

 

PIERWSZE WRAŻENIE

Dowiesz się kilku niezbędnych trików na temat dobrego pierwszego wrażenia. To ono odpowiada za to czy ktoś Cię polubi czy nie.

 

GESTY ŚWIADCZĄCE O KŁAMSTWIE

Poruszę temat kłamstwa oraz tego na co warto zwrócić uwagę podczas weryfikacji prawdomówności.

ANALIZOWANIE GESTÓW

Opowiem Ci o gestach świadczących o konkretnym stanie emocjonalnym rozmówcy.

WRAŻLIWOŚĆ EMOCJONALNA

Do tej pory rozmowy były prowadzone w sposób chaotyczny, a stan emocjonalny rozmówcy był pod znakiem zapytania. Od teraz Twoja wrażliwość na to co ktoś przeżywa będzie znacznie podwyższona.

UŚCISKI DŁONI

Uścisk uściskowi nierówny. Podczas spotkania wszystko dzieje się dynamicznie, jednak od teraz będziesz wiedzieć czy ktoś ma zamiar na Ciebie świadomie wpłynąć.

21

dni kursu

4

godzin materiałów wideo

74

lekcje

40

wyzwań

1

elektroniczny certyfikat

OPINIE STUDENTÓW

Polecam serdecznie kursy Konrada wszystkim którzy chcą rozbudować swoje umiejętności komunikacji niewerbalnej które pomogą odnaleźć się w wielu sytuacjach. Wiedza i ćwiczenia jest przekazywana w bardzo przystępny sposób dzięki temu nauka jest przyjemna i efektywna.

Jonasz O.

Forma kursu, którą wymyślił Konrad jest świetna. Czekanie na kolejne lekcje i konsumowanie “małą łyżeczką” zamieszczonych wiadomości, cały czas utrzymuje ciekawość słuchacza na wysokim poziomie. Spodziewałem się po tym kursie konkretnej ryby, natomiast dostałem wędkę i haczyk. Zabrakło mi tutaj żyłki, czyli wskazówek, takich jak zostały podane w jednym miejscu. Widać, że kurs zajął dużo pracy, jest uniwersalny i może skorzystać z niego odbiorca w każdym wieku.
Polecam

Paweł M.

Jakbym miała podsumować to wszystko, to:
– uważam, że to był naprawdę wartościowy kurs, sporo rzeczy zapamiętałam. Jestem pewna, że będę zwracać uwagę na więcej szczegółów i postępować w bardziej przemyślany sposób.
– świetnie się bawiłam, momentami śmiałam się do monitora.
– cenię sobie w tym kursie fakt, że można odnieść wrażenie bezpośredniego kontaktu z Konradem.

Justyna Ś.

Przede wszystkim chcę podziękować Kondratowi, bo dzięki, kursu “Tylko raz” naprawdę się zmieniłem. Stałem się bardziej charyzmatyczny i otwarty na nowe znajomości, dziękuję za wiedzę, dobrą zabawę i dobrą atmosferę 😊.

Michał Zieliński

Za tą cene warto. Kurs angażuje uczestnika, trzeba być na to gotowym. Ja z uwagi na ciężkie czasy muszę odłożyć kurs na później, ale na pewno go wykorzystam :). Super Konrad.

Moi Monko

Konrad Gładyszek

Grupa Między Słowami


Założyciel kanału Między Słowami o zasięgu 162.000 subskrybentów.

  • Wsparcie mailowe
  • Zniżki na kolejne kursy
  • Merytoryczna wiedza
  • Certyfikat

Rozwieję Twoją ostatnią wątpliwość. Masz 14 dni.

Zdecyduj się na kurs. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu na konto.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Oczywiście. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę, która jest potwierdzeniem zakupu. Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę wystarczy, że podasz numer NIP podczas zamówienia.

Kurs, który widzisz jest online. Oznacza to, że otrzymujesz dostęp do limitowanych treści, które nie są dostępne dla każdego. Po zrealizowaniu zamówienia natychmiast otrzymujesz dostęp do ścieżki kursu. Wystarczy, że na dole tej strony klikniesz (link do przycisku) i rozpoczniesz kurs. Jest on w formie filmów wideo, które oglądasz na monitorze lub smartfonie. Poszczególne kursy mają zadania, testy lub ćwiczenia. Wszystko jest w opisie produktu.
Każdy kurs kończy się certyfikatem po zdanym teście.

Nie ma najmniejszego problemu. Proces niczym nie różni się od zakupu z Polski.

98% kupujących korzysta z bramki płatności tPay. Jest to autoryzowany system, który przekazuje od razu Twój przelew do mnie, dzięki czemu możesz cieszyć się kursem w ciągu kilku sekund od złożenia zamówienia. Jeśli z jakichś powodów nie możesz korzystać z tego sposobu, mogę podać Ci dane do przelewu bankowego (realizacja trwa trochę dłużej). Nie korzystam z bramki PayPal i nie będę.

Ze swojej strony gwarantuję pełny rok. 365 dni na to, żebyś ukończył kurs tyle razy ile jest Ci to potrzebne. Im prędzej, tym lepiej. Kuj żelazo – póki gorące.

Ukończyłem Psychologię na kierunku Relacje międzyludzkie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Kilka lat wcześniej zakończyłem szkolenia NLP Practitioner, Master NLP oraz Trening Trenerski NLP u Instytucie Neurolingwistyki w Warszawie.

Od 2012 r. zdobywam wiedzę z zakresu komunikacji międzyludzkiej z kursów, literatury oraz przede wszystkim z obserwacji.

Od 2019 r. prowadzę konsultacje oraz szkolenia otwarte z umiejętności interpersonalnych, dzięki czemu zdobywam nowe spostrzeżenia podczas pracy ze studentami.

Staram się odpowiadać na pytania tego samego dnia roboczego, jednak czasami zajmuje to trochę dłużej. Najpoważniej traktuję kontakt mailowy biuro@gladyszek.pl. Kontakt przez media społecznościowe nie traktuję priorytetowo.

Kurs : Lekcje

Rozwiń wszystko
Dzień 0 Poznajmy się
Twój postęp:
0% Ukończone 0/1 kroków