Obserwowanie mowy ciała

Aktualny status kursu
Nie rozpoczęty
Cena
69
Rozpocznij kurs

Zapisując się na ten kurs nauczysz się analizowania mowy ciała rozmówców. Będą poruszane tematy uścisku dłoni, rozpoznawanie stresu i wiele innych przydatnych technik. Pomówimy również o pierwszym wrażeniu. Jest to produkt zawierający zbiór informacji o tym, jak czytać innych ludzi. Jeśli nie wiesz m.in. jak wykrywać nieszczerość, rozpoznawać charaktery ludzi oraz jak być charyzmatycznym, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Co dostaniesz w pakiecie MOWA CIAŁA ONLINE?

Nauczysz się obserwować osoby i będziesz wiedzieć jakie mają w sobie emocje.

Opanujesz techniki wykrywania kłamstwa, stresu oraz zainteresowania.

Będziesz trafnie analizować zachowania, przez co zauważysz, co chcą przed Tobą ukryć.

Dowiesz się co znaczą konkretne uściski dłoni i rodzaje uśmiechów.

Zdominujesz rozmówcę odpowiednim chwytem dłoni.

Poznasz 3 bardzo ważne techniki, którymi kierują się analitycy mowy ciała.

Otrzymasz skuteczne metody pozwalające Ci swobodnie rozmawiać ze znajomymi.

Na koniec szkolenia zostaniesz zaproszony do zaliczenia testu z opanowanego materiału. Ukończenie go z sukcesem pozwoli Ci otrzymać CERTYFIKAT świadczący o zakończeniu kursu z powodzeniem. Potraktuj go, jako dowód swoich wysokich ambicji, chęci osiągnięcia więcej niż inni. Spoglądaj na niego z satysfakcją.

Zawartość kursu: Obserwowanie mowy ciała

Film wideo z praktycznymi informacjami

Przygotowałem dla Ciebie wcześniej nagrany materiał wideo. Jest w nim skumulowana wiedza, którą zdobyłem na przestrzeni ostatnich lat. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z kursem o mowie ciała, to ten produkt jest idealnym początkiem. Jest w atrakcyjnej cenie przez co możesz sobie pozwolić na rozpoczęcie przygody z podstawami analizowania innych, a jeśli Ci się spodoba i powiesz “to jest to” – będziesz inwestował w swój rozwój większymi projektami.

Test oraz elektroniczny certyfikat

Po zakończeniu kursu zostaniesz przekierowany do działu, w którym odpowiesz na pytania. Nie jest trudny, ale ma usystematyzować Twoją wiedzę zdobytą na naszym spotkaniu. Gdy osiągniesz wynik min. 80% – otrzymasz elektroniczny certyfikat, który będziesz mógł pobrać na komputer lub smartfon. Następnie możesz go wydrukować, dołączyć do CV lub po prostu zachować.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:

PODSTAWY OBSERWACJI

3 złote zasady, którym kierują się osoby świadomie analizujące mowę ciała innych.

 

PIERWSZE WRAŻENIE

Dowiesz się kilku niezbędnych trików na temat dobrego pierwszego wrażenia. To ono odpowiada za to czy ktoś Cię polubi czy nie.

 

GESTY ŚWIADCZĄCE O KŁAMSTWIE

Poruszę temat kłamstwa oraz tego na co warto zwrócić uwagę podczas weryfikacji prawdomówności.

ANALIZOWANIE GESTÓW

Opowiem Ci o gestach świadczących o konkretnym stanie emocjonalnym rozmówcy.

WRAŻLIWOŚĆ EMOCJONALNA

Do tej pory rozmowy były prowadzone w sposób chaotyczny, a stan emocjonalny rozmówcy był pod znakiem zapytania. Od teraz Twoja wrażliwość na to co ktoś przeżywa będzie znacznie podwyższona.

UŚCISKI DŁONI

Uścisk uściskowi nierówny. Podczas spotkania wszystko dzieje się dynamicznie, jednak od teraz będziesz wiedzieć czy ktoś ma zamiar na Ciebie świadomie wpłynąć.

57

minut

10

pytań w teście

1

elektroniczny certyfikat

OPINIE STUDENTÓW

Bardzo dużo wiedzy jak tylko na godzinę kursu. Zdecydowanie warto kupić, żeby nie polegać tylko na usłyszanych słowach rozmówcy.

Grzegorz Blicharski

Świetny kurs, zawierający moim zdaniem kluczowe elementy, żeby lepiej zrozumieć sie z rozmówcą. Jak na godzine wykładu ilość wiedzy jest naprawdę duża.

Maksymilian Sroślak

Dużo nauczyłem się z Twoich filmów na YouTube odnośnie mowy ciała i jeżeli ktoś chciałby poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie to ten kurs jest zdecydowanie dla niego.
W tym kursie jest wszystko fajnie zebrane w całość, ale są także rzeczy o których nie było mowy w filmach albo po prostu ich nie pamiętam.
Ogromna ilość wiedzy w tak krótkim czasie – coś niesamowitego!

Arkadiusz Kaczmarek

Konrad Gładyszek

Grupa Między Słowami


Założyciel kanału Między Słowami o zasięgu 162.000 subskrybentów.

  • Wsparcie mailowe
  • Zniżki na kolejne kursy
  • Merytoryczna wiedza
  • Certyfikat

Rozwieję Twoją ostatnią wątpliwość. Masz 14 dni.

Zdecyduj się na kurs. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu na konto.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Oczywiście. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę, która jest potwierdzeniem zakupu. Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę wystarczy, że podasz numer NIP podczas zamówienia.

Kurs, który widzisz jest online. Oznacza to, że otrzymujesz dostęp do limitowanych treści, które nie są dostępne dla każdego. Po zrealizowaniu zamówienia natychmiast otrzymujesz dostęp do ścieżki kursu. Wystarczy, że na dole tej strony klikniesz (link do przycisku) i rozpoczniesz kurs. Jest on w formie filmów wideo, które oglądasz na monitorze lub smartfonie. Poszczególne kursy mają zadania, testy lub ćwiczenia. Wszystko jest w opisie produktu.
Każdy kurs kończy się certyfikatem po zdanym teście.

Nie ma najmniejszego problemu. Proces niczym nie różni się od zakupu z Polski.

98% kupujących korzysta z bramki płatności tPay. Jest to autoryzowany system, który przekazuje od razu Twój przelew do mnie, dzięki czemu możesz cieszyć się kursem w ciągu kilku sekund od złożenia zamówienia. Jeśli z jakichś powodów nie możesz korzystać z tego sposobu, mogę podać Ci dane do przelewu bankowego (realizacja trwa trochę dłużej). Nie korzystam z bramki PayPal i nie będę.

Ze swojej strony gwarantuję pełny rok. 365 dni na to, żebyś ukończył kurs tyle razy ile jest Ci to potrzebne. Im prędzej, tym lepiej. Kuj żelazo – póki gorące.

Ukończyłem Psychologię na kierunku Relacje międzyludzkie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Kilka lat wcześniej zakończyłem szkolenia NLP Practitioner, Master NLP oraz Trening Trenerski NLP w Instytucie Neurolingwistyki w Warszawie.

Od 2012 r. zdobywam wiedzę z zakresu komunikacji międzyludzkiej z kursów, literatury oraz przede wszystkim z obserwacji.

Od 2019 r. prowadzę konsultacje oraz szkolenia otwarte z umiejętności interpersonalnych, dzięki czemu zdobywam nowe spostrzeżenia podczas pracy ze studentami.

Staram się odpowiadać na pytania tego samego dnia roboczego, jednak czasami zajmuje to trochę dłużej. Najpoważniej traktuję kontakt mailowy biuro@gladyszek.pl. Kontakt przez media społecznościowe nie traktuję priorytetowo.