Jak być lubianym w szkole?

nastolatkowie idą do szkoły ustawieni tyłem

Jestem nieśmiały, często widzę kolegów, którzy rozmawiają ze znajomymi, z nauczycielkami, a ja siedzę z boku i się przyglądam. Potrafię zauważyć problem, jednak nie wiem jak sobie z nim poradzić. Słyszałem, że kursy pomagają w zmianie swoich zachowań.”

W codziennym życiu wchodzimy w wiele interakcji. Spotykamy się z masą osób. Część z nich lubimy, a część nie cierpimy. Ponadto pojedyncze sytuacje, jak oceny w szkole, zepsuty komputer potrafią nastawić nas pozytywnie bądź negatywnie na resztę dnia lub tygodnia. Kursy i książki faktycznie pomagają w zmianie zachowań i przy odrobinie zaangażowania jesteś w stanie otworzyć się na świat i rozmawiać dosłownie z każdym. Jednak zastanów się dokładnie jaki cel Cię interesuje. Być może Twój problem jest tylko powierzchowny lub też szukasz innego rozwiązania.

Tymczasem chciałbym zaprosić Cię do obejrzenia materiału, który pomoże Ci postawić pierwsze kroki w Twojej szkole.

A jeśli interesujesz się analizą mowy ciała i wychwytywaniem subtelnych znaków podczas rozmowy, serdecznie zapraszam Cię do swojego produktu, który już jest dostępny pod tymlinkiem <- KLIKNIJ SZYBKO!