Będę Twoim doradcą w relacjach

 

Wiele osób ma problem z nawiązywaniem znajomości i odzyskiwaniem prawdziwego ja. Wstydzą się, nie wiedzą o czym mówić oraz jak się zachować. Być może po Twojej głowie też plączą się takie myśli:
gdzie patrzyć, jak stać, czy mogę ją dotknąć? To wszystko podcina Ci skrzydła i nie czujesz się naturalnie w pracy oraz podczas spotkań towarzyskich. Cieszę się, bo dobrze trafiłeś. Mam zamiar Ci pomóc.


POROZMAWIAJMY

Zapytaj mnie o...


jak gestykulować podczas rozmowy?
Powiedz jakie masz obawy, gdy rozmawiasz z kolegami, koleżankami bądź w pracy. Porozmawiamy o Twoim podejściu i wątpliwościach.

jak poznać nowe osoby (bo Tinder nie jest skuteczny)?
W takim miejscu o wiele ciężej jest znaleźć odpowiedniego partnera. Stawia Cię to jeszcze w gorszej pozycji jeśli jesteś mężczyzną. Kobiety od razu filtrują facetów na Tinderze i traktują Cię jako napalonego gościa. Jeśli dokładnie opiszesz swój problem znajdziemy takie środowisko, w którym będziesz czuł się dobrze, a Twoje szanse natychmiast wyskoczą do góry.

jak sprawdzić szczerość swojego partnera?
W życiu bywa tak, że nawet najbliższa nam osoba może nas oszukiwać. Jeśli masz wątpliwości i potrzebujesz obiektywnej porady - napisz do mnie. Dyskretnie i na spokojnie omówimy Twój przypadek.

jak udoskonalić swój wizerunek?
Być może dobrze się czujesz i jesteś zadowolony z pracy, ale chciałbyś popracować nad swoim stylem, żeby wywierać jeszcze lepsze wrażenie? Uwielbiam to! Jeśli tylko masz ochotę żebyśmy popracowali nad Tobą - skontaktuj się ze mną!

Zarezerwuj teraz

Pracuj z kreatywnym doradcą.
Pozwól mi sprawić, żebyś był lepszą wersją siebie.

 

biuro@gladyszek.pl