5.00(3)

Tylko raz – Kurs online

O kursie

Naucz się jak zdobywać natychmiastowo zaufanie wśród nowych znajomych. Ten kurs uczy umiejętności interpersonalnych, dzięki którym staniesz się komunikatywny i otwarty na nowe znajomości, Kurs zawiera różnorodne zadania, które studenci wykonują w sklepach, na ulicy czy przy znajomych! Cześć, mam na imię Konrad i jestem instruktorem umiejętności interpersonalnych oraz autorem kanału Między Słowami. Mój kurs online "Tylko Raz" jest przeznaczony dla każdego kto chce wyciągnąć jak najwięcej z relacji z innymi - nieważne czy jesteś studentem, pracownikiem czy właścicielem wielkiej korporacji.


Opis

Ten kurs odpowiada na pytania typu: Jak rozpocząć pierwszą rozmowę, jak ją prowadzić, jak się zachowywać wśród innych. Ponad 4 godziny praktycznej wiedzy  i zadań o komunikacji między ludźmi, zdobywaniu pewności siebie i o tym jak stać się duszą towarzystwa osiągając poczucie kontroli w rozmowie.

Kup teraz

 

Czy zadawałeś sobie już te pytania?

 • Dlaczego moje zachowanie mnie blokuje, gdy chcę poznać drugą połówkę?

 • Mam już dość nieudanych podejść na tinderze. Dlaczego ciągle coś jest nie-halo?

 

Znajomości to korzyści

“On załatwił sobie to po znajomości”. Oho, wyczuwam nutę zazdrości. Cóż w tym złego? Od teraz to Ty będziesz korzystać z odpowiednich kontaktów.

Nawiązuj relacje z nieznajomymi

Pamiętasz te krępujące chwile na imprezach? Po tym kursie to się zmieni, nauczę Cię jak “zagadywać” i czuć się dobrze z samym sobą!

 

JEDEN Z NIELICZNYCH PEŁNYCH KURSÓW

O TEMATYCE RELACJI Z INNYMI!

 

Zobacz przykładową lekcję

Jednak chęć zmiany to za mało. Najpierw trzeba określić odpowiednie cele, a potem dopiero dążyć do ich realizacji. Prawdopodobnie poddajesz się już na samym początku na samą myśl ile drogi przed Tobą. Natomiast dzięki podzieleniu drogi na mniejsze etapy (pojedyncze lekcje) – wykonujesz małe kroki sukcesywnie dążąc do zmiany. Kilka lat temu stworzyłem kanał “Między Słowami”, na którym pokazuję jak odpowiednio się zachowywać, aby inni momentalnie nas polubili. Dzięki takiej wiedzy jesteśmy w stanie zdobyć podwyżkę, zapoznać się z atrakcyjnymi osobami, a nawet skorzystać ze znajomości na poziomie finansowym.

 

Kurs “Tylko raz” to moja skumulowana wiedza i doświadczenie na temat relacji między ludźmi. Jest to kurs, który ma za zadanie uświadomić wielu osobom na czym polega interakcja społeczna, jak się w niej odnaleźć oraz jak w niej przodować. Przekazuję w nim zasady jakimi rządzi się system i tłumaczę dlaczego ludzie zachowują się tak, a nie inaczej oraz jak na to można reagować.

 

Krótkie lekcje sprawiają, że przeznaczając nawet kilkanaście minut dziennie – jesteś w stanie wprowadzić zmiany w swoim zachowaniu, a w konsekwencji po czasie – w życiu. Prosty język, ciekawe przykłady, multimedialne pomoce – nic, tylko oglądać i podejmować wyzwania zawarte w kursie, aby stać się komunikatywnym obserwatorem.

 

Być może przechodziło Ci przez myśl – że już masz dość aktualnego stanu rzeczy, że w końcu chcesz wyjść do ludzi i poznać ciekawe persony. Jednak coś w środku zwykle Cię blokowało – i choć na początku było dużo wigoru, to w dzień przed lub w dniu spotkania – następowało rozmyślenie się, włączenie serialu i przeczekanie tego stanu.

 

Domyślam się, że już masz dość takiego stanu rzeczy, a ja postaram się pomóc proponując następujące rozwiązanie. Mianowicie kurs tylko raz został stworzony dla szerokiego grona odbiorców – zarówno dla takich, którzy nie mają dużego problemu z nawiązywaniem relacji, jak i dla tych co mogą powiedzieć, że mają fobię społeczną. Ja sam wiele lat nie wiedziałem w jaki sposób wchodzić w interakcje, zwykle stałem z boku i doskonale pamiętam, jak na początku średniej szkoły patrzyłem z zazdrością na najlepsze parki w szkole o których zawsze było głośno. Bo w ich życiu tyle się dzieje, mają wielu znajomych, chodzą na imprezy itd.

 

Dopiero późniejsze lata przyniosły dla mnie przemianę i efekty widoczne każdego dnia. Cały kurs zawiera bardzo wiele cennej wiedzy, którą zdobyłem na przestrzeni około 10 lat. W 2011 roku zainteresowałem się lekcjami Savoir Vivre, w 2012 – rozpocząłem kursy NLP. Dynamiczny wzrost umiejętności społecznych najbardziej zaowocował przez wyzwania na kursach praktycznych, które również są zawarte w kursie Tylko raz.

 

Śmiało mogę powiedzieć, że spędziłem setki godzin tworząc to dzieło, a gdy zagarnąłem znajomych do bycia “betatesterami” wyśmiali mnie, gdy powiedziałem, że wyceniam ten kurs na 199 zł. Mówili: “Co najmniej 500 zł!” – I choć wiem, że mają rację, nie chcę na ten moment, aby część z Was rezygnowała ze zmiany ponieważ próg cenowy może być za wysoki. Ale aktualna cena nie będzie wieczna. Kurs będzie uzupełniany o nowe tematy, rozbudowywany, a cena wtedy też wzrośnie.

 

Jeśli jesteś już ciekaw, jak wygląda ten kurs od środka, zapraszam Cię do filmu poniżej,
który najlepiej to wytłumaczy.

 

 

Kup teraz

O PROWADZĄCYM

Konrad Gładyszek,  ukończył studia na kierunku Psychologia – Relacje międzyludzkie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Prowadzi warsztaty i konsultacje na temat relacji międzyludzkich, komunikacji interpersonalnej i perswazji. Wykładowca na uczelni ASBIRO i Wiośnie Przedsiębiorców. Prelegent na Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu oraz w internetowej telewizji u Fryderyka.

Autor kanału na youtube o nazwie Między Słowami. Omawia co kryje się pod  oficjalną wypowiedzią i zachowaniem polityków, celebrytów i piosenkarzy. W listopadzie 2020 roku kanał osiągnął liczbę 100.000 widzów.

Odkąd pamięta, szukał odpowiedzi na pytania dotyczące zachowania innych osób – co kieruje nimi podczas rozmowy, dlaczego drapią się po nosie oraz jak odnaleźć się w nowym towarzystwie.

Od 2018 roku przeszkolił setki osób w tematyce relacji, a kursy online cieszą się coraz większą popularnością.

Czego się nauczę?

 • Wywierać odpowiednie wrażenie
 • Rozpoczynać ciekawą rozmowę
 • Tworzyć nowe relacje
 • Rozbawiać towarzystwo
 • Unikać drażliwych tematów
 • Imponować płci przeciwnej

Tematy tego kursu

79 - Ilość lekcji04h 05m

Dzień 0 Poznajmy się

Rozpoczęcie kursu00:9:29
🔥 – Jak się opisujesz? 🖨00:1:28
❔ Wiadomość

Dzień 1 Odpowiednie nastawienie

Dzień 2 Bądź wrażliwy na innych

Dzień 3 Emocje

BONUS

Dzień 4 Świadomość wykonywanych gestów

Dzień 5 Jak rozmawiać

Dzień 6 Twój rozmówca

Dzień 7 Kontakt wzrokowy

Dzień 8 Czego unikać podczas rozmowy

Dzień 9 Jak stać i siedzieć podczas rozmowy i w samotności

Dzień 10 Jak gestykulować i jak zaprezentować swoją osobę

Dzień 11 Powitanie!

Dzień 12 Kilka pomysłów

Dzień 13 Przedstawianie się

Dzień 14 Twój głos

Dzień 15 Pytania

Dzień 16 Anegdoty

Dzień 17 Aktywne słuchanie

Dzień 18 Magiczne Słowa

Dzień 19 Odwzorowanie niewerbalne

Dzień 20 Niech inni podążają za Tobą

Dzień 21 Odwzorowanie werbalne i parajęzyk

Dzień 22 Zepnijmy wszystko w jedną całość

Dzień 23 Zakończenie

Opinie studentów

5.0

Total 3 Ratings

5
3 Oceny
4
0 Ocena
3
0 Ocena
2
0 Ocena
1
0 Ocena

Jakbym miała podsumować to wszystko, to:
-uważam, że to był naprawdę wartościowy kurs, sporo rzeczy zapamiętałam. Jestem pewna, że będę zwracać uwagę na więcej szczegółów i postępować w bardziej przemyślany sposób
-świetnie się bawiłam, momentami śmiałam się do monitora
-cenię sobie w tym kursie fakt, że można odnieść wrażenie bezpośredniego kontaktu z Konradem.

Przede wszystkim chcę podziękować Kondratowi, bo dzięki, kursu "Tylko raz" naprawdę się zmieniłem. Stałem się bardziej charyzmatyczny i otwarty na nowe znajomości, dziękuję za wiedzę, dobrą zabawę i dobrą atmosferę 😊.

Za tą cene warto. Kurs angażuje uczestnika, trzebabyć na to gotowym. Ja z uwagi na ciężkie czasy muszę odłożyć kurs na później ale na pewno go wykorzystam :). Super Konrad.

297,00 

Materiał zawiera

 • Instruktażowe filmy wideo
 • Przykłady
 • Wyzwania
 • Test
 • Certyfikat
 • Bonus
 • Zniżki

Wymagania

 • Czarno biała drukarka do wydruku materiałów i kart
 • Do mobilnej pracy wymagane jest darmowe konto Google
 • Kurs w języku Polskim
 • Nie jest wymagana wiedza z zakresu psychologii
 • Aby otrzymać certyfikat trzeba zdać test na końcu kursu

Docelowi odbiorcy

 • Studenci
 • Osoby pracujące
 • Osoby nieśmiałe
 • Introwertycy
 • Osoby WWO
 • Uczniowie