Chcesz spodobać się dziewczynie? Zrób ten krok!

Kobiety zwracają uwagę zarówno na detale jak i całokształt. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby rozmówca przylepił Ci etykietkę. W jego oczach możesz być atrakcyjny, dobrze zbudowany, zabawny lub ponury. W dużym stopniu zależy to od Twojego podejścia, zachowania i wyglądu. Być może zastanawiasz się dlaczego kobieta niespecjalnie jest Tobą zainteresowana. Zdradzę Ci pewien sekret, który bardzo sekretny nie jest, ale jak się o nim dowiesz od razu zmienisz podejście do swojego ubioru.
Przejrzyj oczami swojej wyobraźni szafę. Być może znajdują się w niej koszule i koszulki. Jeśli masz tam kilka koszul z rękawem, warto z nich skorzystać. Wiem, że nie są dla Ciebie za bardzo wygodne i możesz czuć dyskomfort, jednak jeśli znajdziesz odpowiedni rozmiar i kolor, który Ci przypasuje poczujesz się w niej znacznie lepiej niż w zwykłym t-shircie.
Prawdopodobnie w Twojej głowie przewijają się takie scenariusze, jak impreza u cioci, gdzie ubrałeś się w zwykłą koszulę, a już pojawiły się komentarze w stylu: "Aleś się odstrzelił", "no, no, no - Wojtek, ale z Ciebie elegancik". Słysząc te słowa miałeś ochotę zapaść się pod ziemię. Również słyszałem wiele takich tekstów i na początku były dla mnie bardzo denerwujące, ale po wytrwałym noszeniu koszul, które były dla mnie ładne oswoiłem się z opinią innych. No dobra, masz już koszulę i co dalej? Teraz warto podwinąć rękawy. Właśnie tak, jest kilka tutoriali w internecie z różnymi sposobami. Ja umieszczę tutaj najpopularniejszy.

Nie jest to żaden specjalny, unikatowy sposób na podwijanie rękawów. Jednak w zupełności wystarczy do tego, aby dodać Ci kilka punktów w oczach kobiety. Brzmi dobrze? Ok... w takim razie jutro warto wyskoczyć w takiej koszuli na miasto. Powodzenia!