Ulepsz tekst na swojej stronie

 

Na pewno zdajesz sobie z tego sprawę. Prowadząc firmę potrzebujesz tekstu na stronę internetową bądź do katalogu, żeby odpowiednio zaprezentować swój produkt. Niestety często nie wiemy jak to napisać, więc klepiemy litery po omacku i wychodzą z tego zwykle tragiczne treści.
Na szczęście jesteś w odpowiednim miejscu. Pomogę Ci stworzyć hipnotyzujący tekst, który od razu przykuje wzrok klienta, a czarujące słowa pobudzą jego zmysły.

Przedstawiam Ci tekst PRZED i PO zredagowaniu jaki mogłeś znaleźć na jednej ze stron kawiarni. Dzięki magicznym przysłówkom oraz działającym na wyobraźnie przymiotnikom tekst czyta się przyjemnie i nawet jeśli nie pijesz kawy, to chcesz wstąpić do tego miejsca.


 
kombinatbefore2kombinatafter2

dodatekSłowa, których użyłem do tego tekstu to tylko kropla w morzu możliwości. Jeśli sprzedajesz dobre produkty, ale nie wiesz jak je opisać pozostaw to mnie. Wiem, że się przekonasz.

Ciekawy co inni powiedzieli?

Ewa K.

Instruktor samoobrony


Rzetelne przygotowanie merytoryczne, organizacyjne i techniczne kursu. Materiały ze streszczeniem najważniejszych zagadnień przejrzyste i dopracowane. Świetna atmosfera, prowadzący otwarty na pytania uczestników, angażujący ich w różne formy ćwiczeń i interakcji. Spektrum poruszanych zagadnień bardzo szerokie, ale uporządkowane i usystematyzowane w przekazie od  lekkich tematów jak wywieranie pierwszego wrażenia do mowy ciała w sytuacjach ekstremalnych związanych z naszym bezpieczeństwem. Wszystko okraszone humorem i anegdotami. Dziękuję za wiedzę, świetnie spędzony czas i rewelacyjną atmosferę. Do zobaczenia. Ewa

Eryk K.

Student


Bez wahania mogę polecić kursy Konrada wszystkim osobom, które chciałyby poznać sekrety komunikacji niewerbalnej, co pozwoli spojrzeć na swojego rozmówce z zupełnie innej perspektywy. Wiedza jest przekazywana w bardzo ciekawy sposób i poparta przykładami z życia codziennego, dzięki czemu łatwo zostaje w pamięci i zaraz po ukończeniu kursu możemy zacząć swoją przygodę z mową ciała. Dzięki Konradowi zdałem sobie sprawę jak wielką moc mają gesty i jak dzięki nim możemy w pozytywny sposób wpłynąć na rzeczywistość wokół nas.

Marcin M.

Finanse i rachunkowość


Konrad to osoba, która wkłada przede wszystkim dużo serca w to co robi. Potwierdził to na kursie (w Krakowie), w którym miałem przyjemność brać udział ! Chłopak ma dar do przekazywania wiedzy przez co spotkanie było bardzo interesujące i przyjemne dla odbiorcy !
 
Napisz wiadomość

Jeśli masz jakieś pytanie, wyślij do mnie e-mail!
Odpiszę, jak tylko otrzymam wiadomość.

 

PYTANIA, KTÓRE JUŻ SIĘ POJAWIŁY

1Czy napiszesz tekst dla firmy na której mało kto się zna?
Zawsze przed rozpoczęciem pracy staram się dokładnie zorientować jaki jest rodzaj prowadzonego biznesu, jacy są klienci i wtedy podejmuję się wykonania zlecenia.
2Ile kosztuje napisanie tekstu?
To jest trochę tak jak z wyceną strzyżenia trawnika. Zależy to od ilości pracy jednak zadbam o to, abyśmy razem byli zadowoleni.