Będę Twoim doradcą

 

To smutne. Wiele osób ma problem z nawiązywaniem znajomości i odzyskiwaniem prawdziwego ja. Wstydzą się, nie wiedzą o czym mówić oraz jak się zachować. Być może po Twojej głowie też plączą się takie myśli:
gdzie patrzyć, jak stać, czy mogę ją dotknąć? To wszystko podcina Ci skrzydła i nie czujesz się naturalnie w pracy oraz podczas spotkań towarzyskich. Cieszę się, bo dobrze trafiłeś. Mam zamiar Ci pomóc.


POROZMAWIAJMY

Zapytaj mnie o...

jak gestykulować podczas rozmowy?
Powiedz jakie masz obawy, gdy rozmawiasz z kolegami, koleżankami bądź w pracy. Porozmawiamy o Twoim podejściu i wątpliwościach.

jak poznać nowe osoby (bo Tinder nie jest skuteczny)?
W takim miejscu o wiele ciężej jest znaleźć odpowiedniego partnera. Stawia Cię to jeszcze w gorszej pozycji jeśli jesteś mężczyzną. Kobiety od razu filtrują facetów na Tinderze i traktują Cię jako napalonego gościa. Jeśli dokładnie opiszesz swój problem znajdziemy takie środowisko, w którym będziesz czuł się dobrze, a Twoje szanse natychmiast wyskoczą do góry.

jak sprawdzić szczerość swojego partnera?
W życiu bywa tak, że nawet najbliższa nam osoba może nas oszukiwać. Jeśli masz wątpliwości i potrzebujesz obiektywnej porady - napisz do mnie. Dyskretnie i na spokojnie omówimy Twój przypadek.

jak udoskonalić swój wizerunek?
Być może dobrze się czujesz, jesteś zadowolony z pracy, bądź ocen szkolnych, ale chciałbyś popracować nad swoim stylem, żeby wywierać jeszcze lepsze wrażenie? Uwielbiam to! Jeśli tylko masz ochotę żebyśmy popracowali nad Tobą - skontaktuj się ze mną!


Każda sprawa jaką się zajmuję jest dla mnie indywidualna. W internecie możesz znaleźć coachów, którzy chwalą się pomocą np. dla ponad 10 000 osób w swojej karierze. Załóżmy, że taka osoba pracuje 5 lat w swoim zawodzie. 10 000 osób / 5 lat / 365 dni w roku = Ponad 5 osób dziennie. Jest to wielce nieprawdopodobne pomóc skutecznie tylu osobom pracując dzień w dzień. Obok przedstawiam Ci swoje statystyki. Choć liczbowo nie są imponujące to przynajmniej są prawdziwe.

Naprawionych związków

Zadowolonych indywidualnych klientów

Zakończonych zleceń (mowa ciała)


Ciekawy co inni powiedzieli?

Ewa K.

Instruktor samoobrony


Rzetelne przygotowanie merytoryczne, organizacyjne i techniczne kursu. Materiały ze streszczeniem najważniejszych zagadnień przejrzyste i dopracowane. Świetna atmosfera, prowadzący otwarty na pytania uczestników, angażujący ich w różne formy ćwiczeń i interakcji. Spektrum poruszanych zagadnień bardzo szerokie, ale uporządkowane i usystematyzowane w przekazie od  lekkich tematów jak wywieranie pierwszego wrażenia do mowy ciała w sytuacjach ekstremalnych związanych z naszym bezpieczeństwem. Wszystko okraszone humorem i anegdotami. Dziękuję za wiedzę, świetnie spędzony czas i rewelacyjną atmosferę. Do zobaczenia. Ewa

Eryk K.

Student


Bez wahania mogę polecić kursy Konrada wszystkim osobom, które chciałyby poznać sekrety komunikacji niewerbalnej, co pozwoli spojrzeć na swojego rozmówce z zupełnie innej perspektywy. Wiedza jest przekazywana w bardzo ciekawy sposób i poparta przykładami z życia codziennego, dzięki czemu łatwo zostaje w pamięci i zaraz po ukończeniu kursu możemy zacząć swoją przygodę z mową ciała. Dzięki Konradowi zdałem sobie sprawę jak wielką moc mają gesty i jak dzięki nim możemy w pozytywny sposób wpłynąć na rzeczywistość wokół nas.

Marcin M.

Finanse i rachunkowość


Konrad to osoba, która wkłada przede wszystkim dużo serca w to co robi. Potwierdził to na kursie (w Krakowie), w którym miałem przyjemność brać udział ! Chłopak ma dar do przekazywania wiedzy przez co spotkanie było bardzo interesujące i przyjemne dla odbiorcy !
 
Napisz wiadomość

Jeśli masz jakieś pytanie, wyślij do mnie e-mail!
Odpiszę, jak tylko otrzymam wiadomość.


Profile w Social Media:


 

PYTANIA, KTÓRE JUŻ SIĘ POJAWIŁY

1Jestem nieśmiałą osobą, która boi się ludzi. Co mam robić? // O.
Każdy z nas inaczej podchodzi do otaczającego świata oraz do aktualnych problemów. Małymi kroczkami postaramy się razem przejść przez najtrudniejsze bariery, aby osiągnąć pożądany przez Ciebie stan.
2W jakim mieście możemy się spotkać? // Mariusz
Kraków to miasto, w którym mogę Ci pomóc. Jeśli jednak jesteś z innego miasta znajdziemy rozwiązanie, więc dystans nie jest dużym problemem.
3Jaka jest cena? // Tomek
To zależy od ilości pracy. Napisz do mnie co konkretnie potrzebujesz i czego oczekujesz, a ja zupełnie za darmo powiem Ci jak to wygląda.